top of page

Lekcje angielskiego dla dzieci

Powodów, dla których warto biegle władać językiem angielskim, jest wiele. Posługuje się nim około 1,5 miliarda ludzi na całym świecie. To język nauki i biznesu, który ułatwia komunikację podczas wyjazdów zagranicznych. Dzieci uczące się angielskiego już od najmłodszych lat nie tylko trenują swoją pamięć i koncentrację, ale także zyskują cenną wiedzę na temat innych kultur. Dlatego stworzyliśmy dla naszych najmłodszych klientów atrakcyjną ofertę sprawdzonych i skutecznych korepetycji online. Zajęcia polecamy szczególnie uczniom pierwszych klas podstawowych.

child-g5e43eb605_1920.jpg
child-g5e43eb605_1920.jpg

Lekcje języka angielskiego dla dzieci online

Naukę języka angielskiego prowadzimy w pełni zdalnie. Zajęcia odbywają się 1 na 1, dzięki czemu lektor skupia na dziecku 100% swojej uwagi. Wchodzimy z maluchem w interakcję, aby pozostał on aktywny przez całą lekcję. W ten sposób stymulujemy rozwój jego zdolności językowych. Nasi młodzi uczniowie w przyjaznych oraz bezstresowych warunkach skutecznie wzbogacają swój zasób słownictwa. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić zasady gramatyczne w sposób zrozumiały i przystępny.

Korepetycje angielskiego online dla dzieci

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani oraz doświadczeni lektorzy. W trakcie korepetycji posługują się ciekawymi ćwiczeniami oraz przykładami, które pozwalają dzieciom lepiej zrozumieć zasady budowy zdań w języku angielskim. Pozwoli to im zapomnieć o oglądaniu brytyjskich czy amerykańskich seriali i filmów z lektorem, dubbingiem lub polskimi napisami. Już teraz zapraszamy do skorzystania z lekcji w naszej szkole.

children-gcfc516bcb_1920.jpg
8130145_transparent.png

 .matematify
  centrum korepetycji

bottom of page