top of page

Nowoczesne korepetycje

Matematify. to dużo więcej niż zwykłe korepetycje! Nasi uczniowie, prócz regularnego uczęszczania na zajęcia indywidualne mają dostęp do wielu interesujących udogodnień i dodatków, które sprawiają, że nauka z nami staje się coraz bardziej komfortowa!

1

Indywidualne podejście

Staramy się spełniać wymogi każdego ucznia, dlatego każda lekcja dopasowana jest ściśle pod oczekiwania klienta. Dzięki temu podejściu stuprocentowa satysfakcja jest gwarantowana!

2

Bezpłatna lekcja próbna

W celu podjęcia świadomej decyzji każdemu uczniowi szkoły podstawowej i ponadpodstawowej przysługuje pierwsza, bezpłatna lekcja próbna online. Podczas lekcji uczeń pozna swego korepetytora, zapozna się z wirtualną tablicą oraz zobaczy, że nauka może być naprawdę miła i przyjemna.

3

Młoda i doświadczona kadra

W naszej szkole pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji. To jednocześnie młodzi, ambitni i uśmiechnięci ludzie, którzy stworzą przyjazną oraz komfortową atmosferę na zajęciach.

4

Wsparcie przez korepetytorów

Nasi korepetytorzy stają się indywidualnym przewodnikiem dla swojego ucznia. Uczeń może liczyć na wsparcie zarówno podczas zajęć jak i poza nimi.

Wybierz lekcję próbną online i sprawdź, że nauka może być szybka, łatwa oraz przyjemna!

Zajęcia zdalne w .matematify niosą ze sobą szereg różnych zalet:

  • Komfortowe, wygodne i bezpieczne otoczenie do nauki – Twój dom

  • Oszczędność czasu oraz kosztów dojazdu na lekcje

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi online – wirtualna tablica do prowadzenia zajęć, system i portal klienta

  • Różnorodność form pracy

  • Wygodne darmowe e-booki z materiałami dydaktycznymi

Math Notebook and Calculator
Dlaczego .matematify?

Każdy uczeń w cenie zajęć otrzymuje dostęp do poniższych benefitów:

Panel klienta

indywidualne konto dla każdego ucznia, które daje wgląd do kalendarza zajęć oraz szczegółowych informacji dotyczących konkretnej lekcji

53_edited.png

Zbiory zadań

Oferujemy oryginalne zbiory zadań w formie e-book’a maturalnego z matematyki

53_edited.png

Wirtualna tablica interaktywna

Nasza tablica umożliwia wiele użytecznych funkcji jak pisanie, rysowanie, dodawanie notatek, wklejanie plików w formie pdf, zdjęć oraz nawet całych książek!

51_edited.png

Zostań z nami i dowiedz się więcej!

Bez tytułu (1600×1000 px) (1800×800 px) (3).png

Wirtualna tablica interaktywna

tablica
Panel klienta
Bez tytułu (1600×1000 px) (1800×800 px) (1).png

Panel Klienta

W momencie, gdy klient zostaje uczniem matematify. otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta w naszej aplikacji. Dla każdego klienta generowany jest kolejno login oraz hasło, dzięki czemu każdy uczeń ma zapewnioną ochronę oraz prywatność.

Panel klienta jest więc świetnym i nowoczesnym dodatkiem, który ułatwia komunikację i współpracę ucznia z jego korepetytorem

Matematify | Aplikacja Panel Ucznia
Matematify | Aplikacja Panel Ucznia
Matematify | Aplikacja Panel Ucznia
Matematify | Aplikacja Panel Ucznia
Matematify | Aplikacja Panel Ucznia
Matematify | Aplikacja Panel Ucznia
Matematify | Aplikacja Panel Ucznia

W panelu klienta znajdują się wszelkie informacje dotyczące nadchodzących oraz odbytych już zajęć. Uczeń w każdej chwili może sprawdzić swój kalendarz, upewnić się o której godzinie w dany dzień odbywa się lekcja oraz czy korepetytor zadał mu pracę domową.

Projekt bez tytułu.gif

Nasza szkoła specjalizuje się szczególnie w korepetycjach online. Jesteśmy więc odpowiednio przygotowani, aby efektywnie przeprowadzać taką formę zajęć. Jednym z naszych udogodnień jest wirtualna tablica, na której przeprowadzamy nasze korepetycje.

Jest to szybkie, bezpieczne i łatwe w obsłudze narzędzie, które zdecydowanie usprawnia prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Nasza tablica umożliwia wiele użytecznych funkcji jak pisanie, rysowanie, dodawanie notatek, wklejanie plików w formie pdf, zdjęć oraz nawet całych książek!

W trakcie zajęć uczeń widzi w czasie rzeczywistym wszystko co korepetytor zapisuje na tablicy i odwrotnie. Dzięki temu lekcja przebiega tak samo sprawnie i szybko jak w przypadku zajęć na żywo!

Bez tytułu (1600×1000 px) (1800×800 px) (1).gif

Zbiory Zadań

Zbiory zadań
Projekt bez tytułu (19).png

W matematify. zdajemy sobie sprawę jak ważne jest utrwalanie zdobytej już wiedzy oraz samodzielna praca każdego z naszych uczniów. Podczas naszych zajęć zawsze staramy się nauczać na jak najwyższym poziomie, wyjaśniać uczniom wszelkie trudności jak i rozwiać ich wątpliwości. Chcemy podkreślić jednak, że samodzielna praca naszych uczniów jest równie istotna by osiągnąć jak najlepsze efekty. Dlatego też dla naszych uczniów przygotowaliśmy dwa kompleksowe zbiory zadań.

Oferujemy oryginalne zbiory zadań w formie e-book’a maturalnego z matematyki oraz języka angielskiego. Aby uzyskać do nich dostęp wystarczy poprosić o to swojego korepetytora. Zbiory zadań przysługują każdemu uczniowi matematify, niezależnie od przedmiotu, którego jest nauczany w naszej szkole.

Zapisz się na pierwsze zajęcia

Wybierz odpowiedni format zajęć:

Dziękujęmy za zapisanie się na zajęcia! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu następnych 24 godzin.

Projekt bez tytułu (36)_edited.jpg

PROMOCJA WAKACYJNA

Cena za wszystkie wakacyjne zajęcia w czerwcu, lipcu i sierpniu dla nowych uczniów wynosi

89zł / 1h zajęć, niezależnie od przedmiotu czy poziomu zaawansowania!

bottom of page