Łódź na jeziorze

Korepetycje z matematyki

  • Facebook
  • TIK Tok
  • Instagram

Królowa nauk nie dla wszystkich jest monarchinią, której chętnie oddaje się cześć. I chociaż dla nas to ciekawa dziedzina, wiemy jak trudno stanąć z nią do walki – niekompetentni nauczyciele, brak możliwości skupienia się na lekcji, czy brak czasu na rozwiązywanie zadań pod okiem nauczyciela. Są też oczywiście uczniowie, którzy wcale nie mają problemów z matematyką - za to chętnie rozwiążą jeszcze więcej zadań, próbnych matur i testów w ramach powtórki do egzaminu, jeśli zależy im na naprawdę imponującym wyniku. Rozumiemy zarówno tych pierwszych, jak i drugich, dlatego program naszych korepetycji online jest indywidualny i w pełni skupiony na uczniu, by jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby.

Rozwój działalności gospodarczej

Korepetycje z matematyki dla osób z trudnościami

Przedmioty ścisłe mają to do siebie, że potrafią stać się polem do stoczenia niejednej walki – z klasówką, zadaniem domowym, nauczycielem, a nawet samym sobą. Wielu uczniów na matematykę reaguje, chcąc nie chcąc, skurczem żołądka i nerwowym poceniem dłoni, a krytyczny wzrok klasy i nauczyciela wcale nie pomaga się uspokoić. Tymczasem my wierzymy, że spokój to jedyny sposób by nie tylko wkuć wzory na pamięć, ale też zrozumieć jak je zastosować i wykorzystać nie tylko na lekcji, ale i w codziennym życiu.

 

Dla wielu uczniów z trudnościami korki z matematyki są jedynym sposobem na pokonanie tych trudności. Nasze zajęcia prowadzimy online, indywidualnie, zatem bez rozpraszaczy w postaci innych osób w klasie, co wielu osobom będzie zapewne na rękę. Nauczyciel ma szansę na skupienie się na uczniu i wyjaśnienie w jaki sposób ten powinien podchodzić do zadań - od samych podstaw. Matematyka, chociaż jest przedmiotem ścisłym, pozwala na rozwinięcie wyobraźni, ale i logicznego myślenia. Ta kombinacja nie przychodzi każdemu z łatwością, ale dobry dobór nauczyciela i skupienie się w stu procentach na trudnościach ucznia pozwoli na pokonanie tych problemów.

 

Korepetycje z matematyki online sprawdzą się zarówno w przypadku uczniów szkół podstawowych, jak i średnich, a nawet studentów walczących z tym przedmiotem. Z nami pokonacie klasówki, matury i sesje!

Korepetycje z matematyki online na poziomie rozszerzonym

Oczywiście korzystanie z korepetycji nie oznacza, że jest się słabszym uczniem! Niektórym osobom, zwłaszcza maturzystom, przydaje się pomoc i wsparcie w zgłębianiu wiedzy na poziomie zaawansowanym. Korepetycje z matematyki online pozwolą rozprawić się w szybki i komfortowy sposób z kolejnymi arkuszami maturalnymi, skonsultować swoje wątpliwości w kwestii sposobów ich rozwiązywania oraz poruszyć tematy, na które nie było czasu na lekcji w szkole. Zajęcia w formie online są wolne od tych problemów.

Klasa online

Liczymy się z tym, że klasy często są przepełnione, a nauczyciele nie zawsze wyrabiają z całym materiałem, zwłaszcza tym z zakresu matematyki rozszerzonej – w końcu mają też pod opieką uczniów radzących sobie nieco gorzej. Cierpią na tym osoby ambitne, którym zależy na jak najlepszym zdaniu egzaminu dojrzałości na poziomie rozszerzonym. Na szczęście na naszych korepetycjach online nie zabraknie czasu czy uwagi dla nikogo!

Edukacja online – nauka przyszłości!

A może już teraźniejszości, biorąc pod uwagę miesiące szkoły zdalnej, gdzie każda lekcja i sprawdzian miały charakter online. Korki z matematyki przez internet mają wiele zalet, do których należą:

znaczna

oszczędność

czasu

nie musisz dojeżdżać do korepetytora, ponieważ łączysz się z nim ze swojego pokoju

skupienie się w całości na uczniu

matematyka wymaga skupienia w pełni na uczniu, zwłaszcza jeśli ten nie do końca sobie z nią radzi. Korepetycje online dają możliwość poświęcenia maksimum czasu tylko jednemu uczniowi

możliwość obserwowania przez rodzica

wielu opiekunów chce się upewnić, że ich pociecha rzeczywiście spędza czas na nauce

atrakcyjne ceny

nie płacisz za dojazdy, nie ponosisz pośrednich kosztów szkoły za opłaty

bezpieczeństwo związane z nauką w domu

to ograniczenie ryzyka związanego z wypadkami komunikacyjnymi podczas dojazdów czy chociażby skręceniem kostki na schodach

korzystanie z nowoczesnych narzędzi

dzięki nauce online, przy jednoczesnej trosce o środowisko, której idea jest nam bardzo bliska

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, to chętnie dodamy, że korepetycje z matematyki online są coraz popularniejszym rozwiązaniem, do którego zaprowadziła nas pandemia, a które zostanie na wiele kolejnych lat. To połączenie wygody ucznia i nauczyciela oraz bazowanie na nowoczesnym podejściu do edukacji. Spróbuj z nami wejść w świat nauki online, a gwarantujemy, że nie pożałujesz tego wyboru!