top of page

 Kim jesteśmy? 

Nasza kadra to korepetytorzy z wieloletnim doświadczeniem jak również pasją do swojej pracy. W zespole posiadamy studentów kierunkowych oraz absolwentów kierunków ścisłych jak i humanistycznych. Każdego z nas cechuje przyjazne podejście do ucznia, chęć niesienia i przekazywania wiedzy oraz bogate doświadczenie, dzięki któremu wiemy, jak spełnić oczekiwania każdego ucznia. 

Nasi korepetytorzy z chęcią pomogą Ci zrozumieć nie tylko matematykę, ale również chemię, fizykę, biologię, geografię, język polski czy historię. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą nie tylko poczujesz się pewniej ze swoją wiedzą, ale również poczujesz pasję do nauczanego przedmiotu i poszerzysz Swoje naukowe horyzonty!

Co nas
cechuje?

133.png

       Jesteśmy pasjonatami nauki! Każdego z nas cechuje sympatia do przedmiotu, którego nauczamy, dzięki temu wiedzę przekazujemy w przyjaznej, pozytywnej atmosferze.


       Jesteśmy cierpliwi, gdyż wiemy, że do każdego ucznia należy podejść indywidualnie. Dlatego też Twój korepetytor zostanie dobrany specjalnie pod Ciebie, Twoje wymagania oraz preferencje. Wierzymy, że będzie to świetny duet!

        Znamy swoich uczniów. Dla nas najważniejsze jest słuchanie ucznia i jego potrzeb. Dzięki temu tworzymy idealny plan nauki, wiemy, jak motywować oraz dopasować poziom i tempo lekcji do Ciebie.


       Jesteśmy kreatywni! Chcemy zachęcić Cię do nauki, a nie wręcz przeciwnie. Właśnie dlatego uczymy w sposób oryginalny, ciekawy i znajdziemy odpowiedni sposób na każdego ucznia!

       Jesteśmy zmotywowani i zaangażowani w naszą pracę! Nasza praca nie jest naszym obowiązkiem, uczymy z pasji a naszą misją jest pokazanie, iż zdobywanie wiedzy może być wspaniałą i satysfakcjonującą przygodą.

135_edited.png
Math Notebook and Calculator

Zatrudniany ponad 100 wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin!

138_edited.png

Poznaj nas lepiej:

"Staramy się jak tylko możemy, aby korepetycje z nami były ciekawe oraz przynosiły pozytywne wyniki. Wciąż ulepszamy metody prowadzenia naszych lekcji, aby każdy uczeń czuł po zajęciach satysfakcję oraz zadowolenie. Zgłębianie wiedzy z zakresu przedmiotów szkolnych z nami to żaden stres, tylko sama przyjemność. 

Rozumiemy, że nie każdy jest dobry ze wszystkiego, jeden to umysł ścisły, inny humanistyczny. Mimo to, nadrobienie zaległości, zaliczenie sprawdzianu czy zdanie upragnionej matury nie będzie problemem, a pełną zaskoczeń i pozytywnych wrażeń naukową przygodą. Prowadzone zajęcia mają formę dyskusji między uczniem a korepetytorem. Staramy się wskazywać drogę do osiągnięcia celów związanych z nauką - wspieramy."

Magda, 
Brand Manager Matematify

"W matematify na pierwszym miejscu stawiamy ucznia i pomagamy mu w osiągnięciu jego wymarzonych celów. Każdego dnia staramy się usprawniać naszą pracę tak, aby wszystkie lekcje były nie tylko skuteczne, ale również przyjazne i przystępne. Nasze indywidualne zajęcia wzbogaciliśmy o bezpłatne, cotygodniowe webinary dla maturzystów oraz ósmoklasistów, które pomagają w uporządkowaniu pozyskanej wiedzy przed egzaminami.

Matematify to również otwarte i sympatyczne środowisko pracy, pozwalające na rozwój i spełnienie. Każdego dnia ucząc innych, mamy bowiem okazję kształcić siebie i szlifować opanowaną wiedzę"

Sandra,
Brand Manager Matematify 

thumbnail_imageframedSandraresizedpng.png

Nasi korepetytorowie:

Kim jestem:  Jestem korepetytorem, ponieważ uwielbiam matematykę i chcę pokazywać innym, że matematyka jest łatwa i przyjemna oraz można się jej uczyć w prosty sposób. Korepetycji udzielam od 6 lat.

Dla czego lubię Matematify: firma daje możliwość pracy zdalnej, więc mimo częstych wyjazdów czy zmiany lokalizacji mam stałą pracę. Mamy elastyczny grafik, który ustalamy sami. Ponadto mamy świetny i zgrany team, który zawsze pomaga i służy dobrą radą. 

 

Naukę w Matematify mogę śmiało polecić każdemu uczniowi, ponieważ mamy dobrych korepetytorów i lubimy uczyć, a to właśnie nauczanie z pasją daje najlepsze efekty.

Asia, 
Korepetytor Matematyki

Kim jestem:  Jestem korepetytorem z dwuletnim doświadczeniem. Studiuję Automatykę i Robotykę, więc staram się przekazywać wiedzę tak, aby zachęcić uczniów do przedmiotów ścisłych. Na matematyce pokazuję różne metody rozwiązywania zadań. Na fizyce pokazuję przez włączoną kamerę niektóre ruchy wahadeł.

Dla czego lubię Matematify: Kiedy słyszę od swoich uczniów, że poprawili oceny, zaliczyli sprawdzian czy napisali maturę na oczekiwany wynik czuję po prostu satysfakcję. Nie raz słyszę, że uczniowie przez jedne zajęcia ze mną, rozumieją więcej niż w szkole. Najważniejsze w procesie nauki jest to, aby nauczyciel umiał dotrzeć do ucznia i  zaciekawił go tematem, dzięki czemu wszystko staje się dla niego zrozumiałe.

 

Fizyka to doświadczenia, procesy, jakie zachodzą w świecie ale również masa wzorów, które trzeba po prostu zrozumieć. Na zajęciach dokładnie słucham ucznia, zadaje odpowiednie pytania. To wszystko prowadzi do tego, że uczeń czuje się pewniej z fizyką i chętnie sięga po więcej informacji.

Magda, 
Korepetytor Fizyki i Matematyki

bottom of page