top of page

Kurs, lekcje języka angielskiego

DLA DOROSŁYCH

Niebawem udajesz się na upragnione wakacje do Nowej Zelandii? Rozpoczynasz studia wyższe na jednej z brytyjskiej uczelni? A może chcesz oglądać najnowsze amerykańskie produkcje filmowe bez rozpraszających napisów? To oznacza, że znajomość języka angielskiego powinna dołączyć do wachlarza Twoich niezbędnych umiejętności. Prowadzimy skuteczne korepetycje online dla dorosłych. Rzetelnie opracowujemy każdą lekcję, aby w ciekawy i przystępny sposób przekazać zasady gramatyki czy budowania zdań. Uczestnicy zajęć w zadowalającym tempie wzbogacają swój zasób słownictwa. A to wszystko w wygodnej i pełni zdalnej formie.

online-gdc7578c6b_1920.jpg

Korepetycje języka angielskiego dla dorosłych online

Mimo że siedziba naszej szkoły mieści się w Gdyni, korepetycje prowadzimy w pełni zdalnie. Teraz możesz nauczyć się angielskiego w zaciszu własnego domu – bez względu na miejsce zamieszkania. Lekcje odbywają się w trybie 1 na 1. Dzięki temu lektor może poświęcić Ci 100% swojej uwagi. Podczas zajęć czekają na Ciebie ciekawe przykłady i ćwiczenia. Nie zanudzamy uczniów długimi wykładami. Stawiamy na interakcję i komunikację.

Lekcje języka angielskiego online dla dorosłych

Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani korepetytorzy. Pomogą Ci przełamać blokadę językową oraz sprawnie posługiwać się angielskim. Gwarantujemy profesjonalizm oraz wysoką jakość korepetycji. W szybki i przyjemny sposób przyswoisz zasady gramatyczne oraz budowania poprawnych zdań. Już dziś zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia przygody z językiem angielskim.

english-gcc6a05e54_1920.jpg
8130145_transparent.png

 .matematify
  centrum korepetycji

bottom of page