top of page

Oferta dopasowana do każdego

matura - egzamin 8-klasisty - wsparcie w bieżącej nauce - pomoc studentom 

MATURZYSTO!

Jeśli trafiłeś tutaj, to jesteś na dobrej drodze!

Przed Tobą jeden z ważniejszych sprawdzianów w życiu, od jego wyniku zależy Twoja przyszła ścieżka kariery oraz rozwoju. 


W .matematify dobrze wiemy, jak osiągnąć wymarzone cele.

Wsparcie na każdym etapie nauki

29.png

Nasi korepetytorzy to doświadczeni specjaliści, którzy najlepiej zdają sobie sprawę z czym się mierzysz. Kiedyś sami byliśmy właśnie w tym miejscu. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jak poprowadzić Cię w kierunku satysfakcjonującego wyniku z matury.
Zapewnimy Ci naukę nastawioną jedynie na Ciebie, gdyż najlepsze efekty nauczania osiąga się na zajęciach indywidualnych. Tutaj skupimy się na Tobie i realizacji Twoich planów. Bez pośpiechu. Bez stresu. Wraz z Twoim nauczycielem przejdziesz tą drogę razem - aż do efektownego zakończenia!
Pamiętamy, że przygotowanie do matury to nie tylko nauka w ciągu lekcji indywidualnej.

Niezwykle ważny jest również samodzielny czas pracy, podczas którego możesz napotkać jakąś trudność czy zagwozdkę. W takich sytuacjach, podczas zajęć ze swoim korepetytorem zawsze możesz zadać mu nurtujące Cię pytania a on szybko rozwieje każdą wątpliwość i udzieli Ci merytorycznej odpowiedzi.

Komfortowa i przyjazna przestrzeń do nauki

Nasi korepetytorzy zdają sobie sprawę, iż matura to stresujący egzamin dla młodego człowieka, dlatego podczas naszych zajęć szczególnie zadbają o to, byś czuł/a się komfortowo i bez stresu zgłębiał kolejne zagadnienia. 
Z nami również sprawdzisz swoją wiedzę z Twoimi rówieśnikami. Organizujemy grupowe zajęcia oraz wykłady, podczas których omawiamy arkusze z poprzednich lat. To świetna okazja, by przećwiczyć zdobytą już wiedzę i poczuć klimat egzaminu maturalnego, ale również poznać swoich rówieśników i wspólnie wymienić się istotnymi spostrzeżeniami czy obawami. 

Projekt bez tytułu (27)_edited.jpg

Nowoczesne podejście -
gwarancja sukcesu

W .matematify nieustannie pracujemy nad tym, by ułatwić i usprawnić nauczanie online. Dlatego też możemy pochwalić się nowoczesnym podejściem do pracy, które zachęca młodych ludzi do nauki z Nami. Naszym klientom gwarantujemy dostęp do nowoczesnych narzędzi online – wirtualnej tablicy, na której prowadzone są nasze zajęcia oraz indywidualnego panelu klienta, gdzie na bieżąco monitorować można kalendarz nadchodzących lekcji. W Matematify każdy uczeń ma dostęp do darmowego zbioru zadań przygotowujących do matury.

Z naszą pomocą nie tylko poczujesz się pewniej ze swoją wiedzą, ale również będziesz w stanie wykorzystać ją jak najlepiej podczas egzaminu maturalnego. My natomiast zrobimy co w naszej mocy, by zaprowadzić Cię do satysfakcjonujących efektów! 

Skype_Picture_2021_12_21T09_42_41_637Z_edited.png
matura

EGZAMIN
8-KLASISTY!

Drogi rodzicu 8-klasisty!

Przed Twoim dzieckiem nowe wyzwanie – pierwszy ważny i obszerny egzamin zaraz przed egzaminem maturalnym. Chcemy wesprzeć w tym zarówno Ciebie jak i Twoje dziecko. 

Egzamin ten jest obowiązkowy, każdy uczeń klasy 8 musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę.

 

Tak jak i Tobie – nam również zależy na jak najlepszym wyniku!

Egzamin ma formę pisemną i składa się z trzech przedmiotów: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego.

32.png

Nasza kadra to doświadczeni specjaliści oraz studenci kierunkowi z przedmiotów, którzy z radością przygotują ucznia do egzaminu z matematyki, języka polskiego oraz języka angielskiego.

Wiemy, że pierwszy tak poważny egzamin wielu uczniom może przysporzyć stresu oraz trudności. W .matematify wychodzimy temu naprzeciw! Nie tylko odpowiednio nauczymy Twoje dziecko podstawowych wymagań programowych, ale również postaramy się, aby przedmioty egzaminacyjne przestały być straszne a stały się ciekawą przygodą! 

120(1)_edited.jpg

Nasi uczniowie oraz ich samopoczucie na zajęciach są naszym priorytetem, dlatego też korepetytorzy .matematify robią co w ich mocy, by każdy uczeń czuł się na lekcji komfortowo i bezpiecznie. Tempo zajęć zawsze dopasowujemy pod konkretnego ucznia, nic nie narzucamy, nie oceniamy – jedynie uczymy i osiągamy jak najlepsze efekty! 

Nasze zajęcia są nowoczesne a nauka sprawna i przyjemna, co zdecydowanie zachęca młode osoby do pracy

Projekt bez tytułusdsd(2).webp
8 klasa

BIEŻĄCA NAUKA

Przedmioty szkolne sprawiają Ci wiele trudności i przysparzają stresu w szkole?
Potrzebujesz wsparcia na bieżąco, aby dobrze czuć się na lekcjach lub chcesz poprawić swoje oceny? 
A może wręcz przeciwnie - wiążesz swoją przyszłość z konkretną dziedziną i chcesz pogłębiać swoją wiedzę poza szkołą?


Tak czy owak, jesteś w odpowiednim miejscu!

35.png

Oferujemy pomoc z matematyki, chemii, informatyki, biologii, fizyki, języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, ponadpodstawowej (liceum/technikum) oraz na poziomie akademickim. Dzięki naszym lekcjom będziesz przygotowany podczas zajęć w szkole, poradzisz sobie z bieżącymi kartkówkami oraz sprawdzianami a prace domowe przestaną być dla Ciebie uciążliwe!
Korepetycje prowadzimy na nowoczesnej tablicy interaktywnej, dzięki czemu uczeń w czasie rzeczywistym widzi wszystko, co wyjaśnia korepetytor. W naszej szkole każdy nauczyciel zapewni Ci przyjazną, spokojną atmosferę, odpowiednią do przyswajania wiedzy. U nas nie musisz martwić się zbyt szybkim tempem pracy – dopasujemy się pod Ciebie. Podczas naszych spotkań 100% uwagi poświęcamy właśnie Tobie. Jeśli jakieś zagadnienie wydaje Ci się niejasne, korepetytor wytłumaczy je ponownie.

Chcesz nadrobić ewentualne zaległości powstałe na skutek absencji na zajęciach szkolnych - wybierz lekcje w dogodnym dla Ciebie terminie i komfortowym miejscu. 
Nie każdy lubi rywalizację, która towarzyszy zajęciom w szkole. Na naszych indywidualnych lekcjach możesz poczuć się swobodnie - bez presji.
Nie oceniamy - tylko pomagamy!!!
A jeśli jesteś osobą, która potrzebuje się sprawdzić i właśnie to działa na Ciebie motywująco - korepetytor może przygotować test weryfikujący przyswojoną wiedzę a ocena jest wyłącznie dla Ciebie.
Jesteśmy elastyczni i dopasujemy formę zajęć do Ciebie, po to by nauka przynosiła Ci satysfakcję, która pojawia się zawsze, gdy widać pozytywne efekty.

bieżąca nauka

POMOC DLA STUDENTÓW

W naszej szkole oferujemy również wsparcie i pomoc dla studentów wszystkich lat studiów!

Specjalizujemy się w pomocy przy kierunkach związanych z matematyką, fizyką oraz chemią

Nasi korepetytorzy to specjaliści i absolwenci kierunków ścisłych, którzy dobrze wiedzą z czym mierzą się studenci. Dzięki własnym doświadczeniom pomogą Ci opanować trudny i niezrozumiały materiał w łatwy i przyswajalny dla Ciebie sposób! 

Jeśli przedmioty na studiach przyprawiają Cię o stres oraz demotywują do dalszej nauki - jesteś we właściwym miejscu!
 

Z naszą pomocą przekonasz się, iż żaden przedmiot nie zatrzyma Twojego przyszłego sukcesu. Z pewnością my do tego nie dopuścimy! Pomożemy Ci zarówno z bieżącymi problemami jak i wszelkimi zaległościami. 

Projekt bez nazwy.png

Dzięki naszym lekcjom będziesz przygotowany podczas zajęć na studiach, poradzisz sobie z bieżącymi wejściówkami  oraz egzaminami a wizja nadchodzącej sesji przestanie przyprawiać Cię o stres. 
Nasze korepetycje prowadzone są na nowoczesnej tablicy interaktywnej, dzięki czemu uczeń w czasie rzeczywistym widzi wszystko, co wyjaśnia korepetytor. W naszej szkole każdy nauczyciel zapewni Ci przyjazną, spokojną atmosferę, odpowiednią do przyswajania wiedzy. U nas nie musisz martwić się zbyt szybkim tempem pracy – dopasujemy się pod Ciebie. Podczas naszych spotkań 100% uwagi poświęcamy właśnie Tobie. Jeśli jakieś zagadnienie wydaje Ci się niejasne, korepetytor wytłumaczy je ponownie.

Atmosfera naszych zajęć zdecydowanie zachęca do pracy i nauki oraz co więcej, pozawala pozbyć się wszelkiego stresu i napięcia związanego z danym przedmiotem czy zaliczeniem. Gwarantujemy 100% satysfakcji oraz oczekiwane przez Ciebie efekty.

Skype_Picture_2021_12_21T09_42_41_637Z.webp
studenci
15(1)_edited.jpg

Dowiedz się więcej o Matematify

Projekt bez tytułu (36)_edited.jpg

PROMOCJA WAKACYJNA

Cena za wszystkie wakacyjne zajęcia w czerwcu, lipcu i sierpniu dla nowych uczniów wynosi

89zł / 1h zajęć, niezależnie od przedmiotu czy poziomu zaawansowania!

bottom of page