top of page

Najlepsze lekcje online

33.webp

W szkole .matematify na pierwszym miejscu stawiamy ucznia i jego potrzeby. Wszystkie lekcje, które prowadzimy są indywidualne, a przerabiany materiał i tempo nauki dostosujemy do Ciebie!

Zapoznaj się z naszą ofertą:

W Matematify ciągle pracujemy nad ulepszeniem jakości naszych usług, żeby jak najlepiej dopasować je do naszych uczniów. Skontaktuj się z nami żeby dowiedzieć się więcej co do dostępności korepetytorów prowadzących te przedmioty.

 

Z chęcią pomożemy Ci znaleźć nauczyciela, który poprowadzi lekcje na jak najwyższym poziomie z wybranych  przedmiotów.

Prowadzimy zajęcia indywidualne, w grupach 2-osobowych i wykłady! 

Każdy format zajęć Matematify ma swoje plusy!

12.png

Indywidualne

75-140zł/h

  • możliwość darmowej 30-minutowej lekcji próbnej

  • 100% uwagi korepetytora na Tobie 

  • Dostępne przedmioty: matematyka, fizyka, chemia, informatyka, biologia, język polski

13.png

 2-osobowe

299-399zł/miesiąc

  • Możliwe zapisy na zajęcia z przyjacielem/przyjaciółką o podobnych celach

  • TANIEJ niż indywidualne, identyczna skuteczność

  • Dostępne przedmioty: matematyka, fizyka, chemia, 

15(1).png

Wykłady

od 269zł/miesiąc

  • Najintensywniejsze powtórzenie przed maturą!

  • Najprzystępniejsza opcja

  • Służy cudownym uzupełnieniem lekcji indywidualnych

  • Dostępne przedmioty: matematyka

Szukasz korepetycji z języka angielskiego?

35c574_23d8fa62e32a46c8888d62a97b45ecb0_mv2.webp

Odwiedź szkołę językową Tutees, która jest częścią grupy Matematify i oferuje zajęcia online dla dorosłych i młodzieży.

Wsparcie w bieżącej nauce

Zajęcia w Matematify to nie tylko korepetycje, to też dodatkowe wsparcie w nauce szkolnej. Doskonale wiemy, że bycie jak najlepszym ze wszystkich przedmiotów na raz nie jest łatwym zadaniem. Uczniowie szkoły podstawowej jak i szkoły średniej często cierpią na brak skupienia lub zainteresowania nauką, ponieważ zajęcia w klasie skupione są tylko i wyłącznie na realizacji programu szkolnego, który nie zawsze jest zachęcający dla młodzieży. Nasza profesjonalna kadra zdaje sobie z tego sprawę i prowadzi zajęcia w sposób dopasowany do uczniów, ich potrzeb oraz zainteresowań. 

Gwarantujemy, że nawet najbardziej zniechęcony uczeń bardzo szybko polubi zajęcia w Matematify.

 

Zajęcia z nami zapewnią zarówno satysfakcję rodziców z jakości prowadzonych przez nas zajęć jak i poprawę ocen w szkole!

16.png

Przygotowanie do egzaminów

Dobre wyniki na egzaminach i zdobycie wykształcenia nie są łatwe, a proces przygotowania się do egzaminów bez wsparcia profesjonalnego korepetytora potrafi być męczący i stresujący. 


Nasi uczniowie to pewni siebie młodzi ludzie, a my wspieramy i zachęcamy ich do zdobywania nowej wiedzy. 

Na zajęciach czerpią z wiedzy pełnymi garściami, a dzięki korepetycjom Matematify nauka przestała być przykrym obowiązkiem. Co więcej, stresujące egzaminy jak matura i egzamin ósmoklasisty nie wywołują zmartwienia i nie przyprawiają o stres. Profesjonalnie przygotowujemy do egzaminów na każdym poziomie edukacji i pomagamy każdemu uczniowi nabrać pewności siebie. Dzięki wspólnej ciężkiej pracy uczniowie są spokojni przyszłości i dostają się na wymarzone studia lub do wybranej szkoły średniej.

 

Zapewniamy naszym uczniom możliwość rozwoju i zdobycie wykształcenia.

Math Notebook and Calculator
nauka
Oferta
 
.matematify

Matematify to dużo więcej niż zwykłe korepetycje! Nasi uczniowie, prócz regularnego uczęszczania na zajęcia indywidualne mają dostęp do interesujących udogodnień, które sprawiają, że nauka z nami staje się coraz bardziej komfortowa!

Każdy uczeń w cenie zajęć otrzymuje dostęp do:

Panelu klienta

indywidualne konto dla każdego ucznia, które daje wgląd do kalendarza zajęć oraz szczegółowych informacji dotyczących konkretnej lekcji

53_edited.png

Wirtualnej tablicy interaktywna

Nasza tablica umożliwia wiele użytecznych funkcji jak pisanie, rysowanie, dodawanie notatek, wklejanie plików w formie pdf, zdjęć oraz nawet całych książek!

51_edited.png

Zbioru zadań

Oferujemy oryginalne zbiory zadań w formie e-book’a maturalnego z matematyki

53_edited.png

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze korepetycje zadowoliły najbardziej wymagającego ucznia. 

 

Przy zapisach na zajęcia otrzymasz również darmowe fiszki matematyczne w mailu powitalnym, a biorąc udział w różnego rodzaju promocjach sezonowych, skorzystasz z innych darmowych materiałów!

Zapisz się na zajęcia i dowiedz się więcej!

Anchor 1
Math Notebook and Calculator

Zajęcia Indywidualne

Po zapisach na korepetycje indywidualne dostaniesz link do spotkania na platformie Skype, na którym będziesz mógł/a odbyć pierwszą lekcję próbną. Jeśli nasze podejście do prowadzenia zajęć Ci się spodoba, to możesz umówić się na następny termin w dowolnym wygodnym dla Ciebie i dla korepetytora czasie.

Zajęcia w grupach 2-osobowych

Tak samo jak w wypadku zajęć indywidualnych, po zapisach na grupowe dostajesz link do spotkania na Skype, na którym będą odbywać się cotygodniowe 60-minutowe spotkania z Twoim korepetytorem i innymi uczniami z Twojej grupy. Uczniom, którzy wybierają korepetycje w grupach 2-osobowych również przysługuje darmowa lekcja próbna po której tworzymy grupy na podstawie poziomu ucznia. Możesz też zapisać się razem z Twoim przyjacielem lub przyjaciółką, jeśli wolisz zajęcia w znajomym towarzystwie.

Nowość! Wykłady matematyczne dla maturzystów

Po zapisach na zajęcia grupowe otrzymasz link do spotkania na Skype, na którym będą odbywać się cotygodniowe 90-minutowe spotkania z Twoim korepetytorem i innymi uczniami z Twojej grupy. Zachęcamy do zapisów razem z Twoim przyjacielem lub przyjaciółką, z którym razem przygotowujecie się do egzaminów maturalnych. W większych grupach zajęcia odbywają się na zasadzie wykładu, a uczestnicy dostają regularnie comiesięczne zadania domowe. Opracowaliśmy własny skuteczny plan przygotowania do matury i to go realizujemy podczas naszych zajęć.

Nasza oferta:

C6CC028B-6364-4658-8F72-6591CAF3716D_edited.png
trawa f.png
Projekt bez tytułu (36)_edited.jpg

PROMOCJA WAKACYJNA

Cena za wszystkie wakacyjne zajęcia w czerwcu, lipcu i sierpniu dla nowych uczniów wynosi

89zł / 1h zajęć, niezależnie od przedmiotu czy poziomu zaawansowania!

bottom of page