top of page

.najlepsze lekcje online

33.webp

W szkole .matematify na pierwszym miejscu stawiamy ucznia i jego potrzeby. Wszystkie lekcje, które prowadzimy są indywidualne, a przerabiany materiał i tempo nauki dostosujemy do Ciebie!

Zapoznaj się z naszą ofertą:

W Matematify ciągle pracujemy nad ulepszeniem jakości naszych usług, żeby jak najlepiej dopasować je do naszych uczniów. Jesteś zainteresowany zajęciami z innych przedmiotów, takich jak historia, logika i geografia? Skontaktuj się z nami żeby dowiedzieć się więcej co do dostępności korepetytorów prowadzących te przedmioty.

 

Z chęcią pomożemy Ci znaleźć nauczyciela, który poprowadzi lekcje na jak najwyższym poziomie z wybranych  przedmiotów.

Zapraszamy do nowej oferty Centrum Korepetycji Matematify!
 

Teraz dostępne są kursy grupowe przygotowujące do matury z matematyki. Cotygodniowe spotkania trwają 1,5h, skupiamy się wyłącznie na istotnych zadaniach maturalnych.

Cena za spotkanie 1,5h to 60 zł, płatność za miesiąc z góry.

Dołącz i zyskaj pewność siebie na egzaminie maturalnym!

Oprócz tego,  proponujemy także specjalne kursy grupowe skierowane do uczniów ósmych klas. Nasza oferta jest starannie przygotowana, by sprostać różnym potrzebom i poziomom uczniów.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszych kursów dla ósmoklasistów i chcielibyście dowiedzieć się więcej na ten temat, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Dostępni jesteśmy zarówno telefonicznie, jak i poprzez specjalnie przygotowany formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Szukasz korepetycji z języka angielskiego?

35c574_23d8fa62e32a46c8888d62a97b45ecb0_mv2.webp

Odwiedź szkołę językową Tutees, która jest częścią grupy Matematify i oferuje zajęcia online dla dorosłych i młodzieży.

Wsparcie w bieżącej nauce

Zajęcia w Matematify to nie tylko korepetycje, to też dodatkowe wsparcie w nauce szkolnej. Doskonale wiemy, że bycie jak najlepszym ze wszystkich przedmiotów na raz nie jest łatwym zadaniem. Uczniowie szkoły podstawowej jak i szkoły średniej często cierpią na brak skupienia lub zainteresowania nauką, ponieważ zajęcia w klasie skupione są tylko i wyłącznie na realizacji programu szkolnego, który nie zawsze jest zachęcający dla młodzieży. Nasza profesjonalna kadra zdaje sobie z tego sprawę i prowadzi indywidualne zajęcia w sposób dopasowany do uczniów, ich potrzeb oraz zainteresowań. 

Gwarantujemy, że nawet najbardziej zniechęcony uczeń bardzo szybko polubi zajęcia w Matematify.

 

Zajęcia z nami zapewnią zarówno satysfakcję rodziców z jakości prowadzonych przez nas zajęć jak i poprawę ocen w szkole!

16.png

Przygotowanie do egzaminów

Dobre wyniki na egzaminach i zdobycie wykształcenia nie są łatwe, a proces przygotowania się do egzaminów bez wsparcia profesjonalnego korepetytora potrafi być męczący i stresujący. 


Nasi uczniowie to pewni siebie młodzi ludzie, a my wspieramy i zachęcamy ich do zdobywania nowej wiedzy. 

Na zajęciach czerpią z wiedzy pełnymi garściami, a dzięki korepetycjom Matematify nauka przestała być przykrym obowiązkiem. Co więcej, stresujące egzaminy jak matura i egzamin ósmoklasisty nie wywołują zmartwienia i nie przyprawiają o stres. Profesjonalnie przygotowujemy do egzaminów na każdym poziomie edukacji i pomagamy każdemu uczniowi nabrać pewności siebie. Dzięki wspólnej ciężkiej pracy uczniowie są spokojni przyszłości i dostają się na wymarzone studia lub do wybranej szkoły średniej.

 

Zapewniamy naszym uczniom możliwość rozwoju i zdobycie wykształcenia.

Math Notebook and Calculator
nauka
Oferta
 
.matematify

Matematify to dużo więcej niż zwykłe korepetycje! Nasi uczniowie, prócz regularnego uczęszczania na zajęcia indywidualne mają dostęp do interesujących udogodnień, które sprawiają, że nauka z nami staje się coraz bardziej komfortowa!

Każdy uczeń w cenie zajęć otrzymuje dostęp do:

Panelu klienta

indywidualne konto dla każdego ucznia, które daje wgląd do kalendarza zajęć oraz szczegółowych informacji dotyczących konkretnej lekcji

53_edited.png

Wirtualnej tablicy interaktywna

Nasza tablica umożliwia wiele użytecznych funkcji jak pisanie, rysowanie, dodawanie notatek, wklejanie plików w formie pdf, zdjęć oraz nawet całych książek!

51_edited.png

Przy zapisach na zajęcia próbne online otrzymasz również darmowe fiszki matematyczne w mailu powitalnym od Twojego korepetytora!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze korepetycje zadowoliły najbardziej wymagającego ucznia.
Dlatego też nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem wielu nowoczesnych udogodnień i ciekawych dodatków.

Zostań z nami i dowiedz się więcej!

Math Notebook and Calculator
Anchor 1

.cennik

dopasowany do potrzeb

 • Pakiet Expert

  540zł
  idealny dla ambitnych i pracowitych (90 zł/h)
   
  • 6h zajęć indywidualnych
  • dostęp do panelu klienta i spersonalizowanego planu
 • Pakiet Matematify

  380zł
  standardowy pakiet, najlepszy przy zajęciach raz w tygodniu (95 zł/h)
   
  • 4h zajęć indywidualnych
  • dostęp do panelu klienta i spersonalizowanego planu.
 • Bez pakietu

  100zł
   
  • 1h indywidualnych zajęć

*ceny dla studentów +10 zł/h

bottom of page