• Facebook
  • Instagram
Happy student with arms raised on air.jp
Original_edited.png

matematify

korepetycje dla uczniów w Trójmieście

W ramach naszych działań, proponujemy pomoc w zakresie przedmiotów, takich jak matematyka, fizyka i chemia, biologia i język polski. Dzięki wykwalifikowanym nauczycielom i możliwości zajęć online, z naszej pomocy może skorzystać każdy - jeśli jednak zależy Ci na nauce stacjonarnej na terenie Trójmiasta, jesteśmy dla Ciebie dostępni!
 

Korepetycje dla każdego
 

Niezależnie, czy potrzebujesz pomocy w zrozumieniu bieżącego materiału, czy może nadrobienia zaległości czy przygotowania do sprawdzianu, egzaminu ósmoklasisty czy maturalnego – z Matematify z pewnością osiągniesz wymarzony cel! Dzięki wykwalifikowanym nauczycielom, którzy do każdego ucznia podchodzą ze zrozumieniem i pogodą ducha, możliwe będzie bezproblemowe nadrobienie zaległości, co z pewnością przełoży się na lepsze oceny i większą pewność siebie podczas zajęć w szkole.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matematyka w Trójmieście
 

Nasza oferta zajęć stacjonarnych dotyczy Gdańska, Gdyni i Sopotu. Nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd. Nasi uczniowie to zarówno uczniowie z pierwszych klas szkoły podstawowej, jak i maturzyści oraz osoby na studiach, które nie radzą sobie z zaawansowanym materiałem. W ramach korepetycji proponujemy również zajęcia z chemii i fizyki, które z pewnością podbudują wiarę uczniów ze własne umiejętności.
 

Przyjemne, spokojne i bezstresowe korepetycje to nasz cel – chcemy wyposażyć ucznia w jak najlepszą wiedzę, która pozwoli na poprawienie ocen oraz zdanie egzaminów. Z nami przedmioty ścisłe przestaną być trudne!

Wzory matematyczne

Czego uczymy?

Narzędzia matematyczne i geometryczne

MATEMATYKA

FIZYKA

Matematyka i fizyka to ważne przedmioty dla umysłów ścisłych. Dostań się na politechnikę i twórz technologię.

Nici DNA

CHEMIA

BIOLOGIA

Biologią i chemią stoi nasz świat, dowiedz się jakie tajemnice skrywa DNA i co to wyrostek robaczkowy. Dostań się na studia medyczne.

Książka

JĘZYK

POLSKI

Piękna mowa i precyzyjne wypowiadanie swoich myśli. Dlaczego Wokulski kochał panią Łęcką? Zdaj z nami egzaminy.

Image by Andy Holmes

JĘZYK

ANGIELSKI

Odwiedź stronę naszej szkoły języków obcych

Kontakt

Matematify Usługi Edukacyjne

NIP: 588 245 12 55

Adres korespondencyjny:

ul. Jana Kotłowskiego 2M/25,

84-200 Wejherowo, Pomorskie

Umówmy się na pierwszą lekcję

+48 517 755 828

  • Facebook
  • Instagram