Happy student with arms raised on air.jp
8130145_transparent.png

korepetycje dla uczniów w Trójmieście

.matematify

W ramach naszych działań, proponujemy pomoc w zakresie przedmiotów, takich jak matematyka, fizyka i chemia, biologia i język polski. Dzięki wykwalifikowanym nauczycielom i możliwości zajęć online, z naszej pomocy może skorzystać każdy - jeśli jednak zależy Ci na nauce stacjonarnej na terenie Trójmiasta, jesteśmy dla Ciebie dostępni!
 

Korepetycje dla każdego
 

Niezależnie, czy potrzebujesz pomocy w zrozumieniu bieżącego materiału, czy może nadrobienia zaległości czy przygotowania do sprawdzianu, egzaminu ósmoklasisty czy maturalnego – z Matematify z pewnością osiągniesz wymarzony cel! Dzięki wykwalifikowanym nauczycielom, którzy do każdego ucznia podchodzą ze zrozumieniem i pogodą ducha, możliwe będzie bezproblemowe nadrobienie zaległości, co z pewnością przełoży się na lepsze oceny i większą pewność siebie podczas zajęć w szkole.
 

Matematyka w Trójmieście
 

Nasza oferta zajęć stacjonarnych dotyczy Gdańska, Gdyni i Sopotu. Nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd. Nasi uczniowie to zarówno uczniowie z pierwszych klas szkoły podstawowej, jak i maturzyści oraz osoby na studiach, które nie radzą sobie z zaawansowanym materiałem. W ramach korepetycji proponujemy również zajęcia z chemii i fizyki, które z pewnością podbudują wiarę uczniów ze własne umiejętności.
 

Przyjemne, spokojne i bezstresowe korepetycje to nasz cel – chcemy wyposażyć ucznia w jak najlepszą wiedzę, która pozwoli na poprawienie ocen oraz zdanie egzaminów. Z nami przedmioty ścisłe przestaną być trudne!

Kontakt

Matematify sp. z o.o.

NIP: 5862376214

KRS: 0000944783

Adres korespondencyjny:

ul. Starowiejska 16/2,

81-356 Gdynia, Pomorskie

Umówmy się na pierwszą lekcję

+48 517 755 828

  • Facebook
  • Instagram