Happy student with arms raised on air.jp
8130145_transparent.png

.matematify

korepetycje dla uczniów we Wrocławiu

Szukasz idealnego nauczyciela, który pomoże Ci w zrozumieniu materiału potrzebnego do zdania matury? A może Twoje dziecko ma problemy z matematyką od początku nauki w szkole? Nasi nauczyciele, ich wiedza i umiejętności prowadzenia korepetycji z pewnością pozwolą na nadrobienie zaległości i nabranie pewności siebie podczas lekcji w szkole.
 

Korepetycje na terenie Wrocławia
 

Dzięki mobilności naszych pracowników, nie ma konieczności dojeżdżać do domu nauczyciela lub być zmuszonym do odbywania zajęć online (mimo, że dla chętnych oferujemy również i taką możliwość). Proponujemy zajęcia w domu ucznia, co z pewnością ułatwi planowanie dnia całej rodzinie, a również odciąży rodziców mniejszych dzieci z konieczności dowożenia ich na miejsce zajęć.
 

Matematyka jest dla każdego!
 

Niezależnie, czy potrzebujesz pomocy z bieżącym przerabianym materiałem, czy może czeka Cię duży test, zaliczenie klasy, czy egzamin na koniec szkoły podstawowej lub średniej, z przyjemnością przygotujemy Cię do niego – w spokoju i bez niepotrzebnego stresu! Wiemy, że często problemy wynikają także z braku odpowiedniego wyjaśnienia, zbyt krótkich lekcji, jak i stresu spowodowanego atmosferą w klasie – dlatego też podczas naszych korepetycji nie wprowadzamy nerwowej atmosfery i staramy się stworzyć jak najprzyjemniejsze warunki.
 

Każdego, kto ma problemy z matematyką (ale również z fizyką i chemią - z tych przedmiotów również z chęcią pomożemy!) zapraszamy na zajęcia na terenie Wrocławia z dojazdem do ucznia!

Kontakt

Umówmy się na pierwszą lekcję

+48 517 755 828

Matematify sp. z o.o.

NIP: 5862376214

KRS: 0000944783

Adres korespondencyjny:

ul.Starowiejska 16/2,

81-356 Gdynia, Pomorskie

  • Facebook
  • Instagram