top of page

Jesteśmy Orłami Edukacji!

Od początku w naszej pracy założyliśmy, że najważniejsza jest satysfakcja klientów. Każdy mówi, że dba o satysfakcję, ale czym jest według nas?


Chcemy, żeby nasi klienci realizowali swoje plany, uczniowie osiągali najlepsze wyniki, a rodzice byli z nich dumni. Każdego ucznia traktujemy wyjątkowo i mimo że aktualnie jest ich ponad 300 o każdym możemy powiedzieć coś unikalnego. Wprowadzając lekcję próbną staliśmy się transparentni. Każdy ma możliwość bezpłatnego sprawdzenia czym są korepetycje według Matematify? Poza tym często pytamy o potrzeby klientów, jesteśmy w stałym kontakcie, zadajemy zadania domowe, a czasem pytamy o pogodę :)


Nasze działania przynoszą efekty i zadowoleni uczniowie wraz z rodzicami wystawiają nam pochlebne opinie. Cieszymy się z każdej z nich, bo czujemy że realizujemy również nasze cele. Dzięki Waszym opiniom zostaliśmy laureatami Orłów Edukacji 2021 za co serdecznie dziękujemy. To już drugie wyróżnienie po Laurze Zaufania. Droga potwierdzania jakości jest długa, ale i niezwykle satysfakcjonująca.


Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie i trzymamy kciuki na maturach!18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Projekt bez tytułu (36)_edited.jpg

PROMOCJA WAKACYJNA

Cena za wszystkie wakacyjne zajęcia w czerwcu, lipcu i sierpniu dla nowych uczniów wynosi

89zł / 1h zajęć, niezależnie od przedmiotu czy poziomu zaawansowania!

bottom of page