top of page

Maturzyści w Matematify

Ostatnie dwa lata upłynęły uczniom pod znakiem nauczania zdalnego. Przystępujący w tym roku do egzaminu dojrzałości są w wyjątkowo trudnej sytuacji. Jak pisaliśmy w jednym z poprzednich wpisów nauczanie zdalne nie zawsze spełniło oczekiwania.


Pomocą dla maturzystów są korepetycje, lekcje indywidualne lub grupowe, online lub na żywo. Przygotowując ofertę na ten rok szkolny wprowadziliśmy kilka nowości, żeby maksymalnie pomóc naszym uczniom wyjść na prostą po tym ciężkim czasie.


Autorski zbiór zadań

Nasi uczniowie dostaną e-booka "Zdaj maturę", którego sami stworzyliśmy w okresie wakacji. To zbiór oparty na dotychczasowych arkuszach maturalnych. Rozwiązanie wszystkich 269 zadań da uczniom pewność posiadanej wiedzy oraz ukierunkuje przygotowania. Zbiór przygotowuje do egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym.


Maturalne webinary

Kolejną nowością są zamknięte spotkania z naszymi uczniami, podczas których prowadzący będzie omawiał i rozwiązywał arkusze z poprzednich lat. Na ten moment będą to arkusze na poziomie podstawowym z matematyki, ale prawdopodobnie w ciągu roku uruchomimy podobne z innych przedmiotów. Udział w webinarach będzie bezpłatny dla naszych uczniów, a spotkania będą odbywać się co sobotę o 10 rano.


Głęboko wierzymy, że nadchodzący rok szkolny będzie rokiem, w którym wykluje się wiele matematycznych talentów :) Chcemy Was w tym wspomóc nie tylko korepetycjami online lub korepetycjami na żywo, ale również dodatkami, które pomogą osiągać zamierzone cele!


Zapisy na zajęcia przyjmujemy cały rok i nadal dysponujemy wolnymi terminami!


40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page