top of page

Próbna Matura z Matematify
W piątek 4 grudnia odbyła się pierwsza edycja Próbnej Matury z Matematify. Nauka zdalna i i brak w wielu szkołach matury próbnej spowodował, że postanowiliśmy zorganizować dla naszych uczniów możliwość sprawdzenia się. Udział wzięło blisko 15 maturzystów, którzy dzielnie stawili czoła arkuszowi, który dla nich przygotowaliśmy. Wszyscy zdali, a większość osiągnęła wynik powyżej 50%. Biorąc pod uwagę, że jest dopiero grudzień, z przyjemnością stwierdzamy, że nasza wspólna praca przynosi efekty. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Rzadkością jest organizowanie przez centrum korepetycji matury próbnej, szczególnie w formie zdalnej. Warto jednak to robić, ponieważ:

1) Uczniowie mają różne nawyki podczas pisania egzaminów. Teraz korepetytor będzie w stanie je zauważyć i również nad nimi pracować.

2) Dla uczniów to czynnik mobilizujący. Wyniki są satysfakcjonujące, ale jak na grudzień. Uczniowie odczuwają niedosyt, wiedzą na co ich stać i już zadeklarowali zintensyfikowanie prac.

3) Dostaliśmy sygnał, które działy czy zagadnienia należy jeszcze powtórzyć. Taka matura to świetny drogowskaz dla korepetytora.


Zaciągamy więc rękawy i wracamy do pracy.

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page