top of page
Projekt bez tytułu (34).png

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego - możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naszych zajęć:

Zapisz się na maturalne zajęcia online

arrow&v

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin po wysłaniu formularzu!

Kursy grupowe online dla maturzystów
matematyka

Matura rozszerzona | Matura Podstawowa

Anchor 1

Zajęcia grupowe dla maturzystów

Nasze kursy maturalne to cotygodniowe spotkania na póltoragodzinnych zajęciach grupowych online. Metoda prowadzenia zajęć przez doświadczonego korepetytora opiera się na latami zdobywanej wiedzy i doświadczeniu w zakresie przygotowania do matury. Kursy są skrojone na miarę uczniów i obejmują cały zakres materiału maturalnego. Dzięki temu, możesz być pewien, że każda minuta spędzona na kursach przyniesie Ci konkretny pozytywny efekt.

 

Po każdym miesiącu zajęć dostaniesz pracę domową, aby wzmocnić Swoją wiedzę i zobaczyć postępy. Podczas zajęć skupiamy się wyłącznie na zadaniach, które faktycznie są potrzebne do zaliczenia matury.

 

Zapomnij o marnowaniu czasu na zbędne treści i powierzchniowe omówienia. Kursy maturalne to intensywna, skoncentrowana nauka, która zapewni Ci solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Nie wierzysz? Zobacz bezpłatną instrukcję korzystania ze wzorów maturalnych i sprawdź czy ten styl tłumaczenia Ci odpowiada

Cena: za jedno spotkanie 1,5h - 60 zł,

płatność za miesiąc z góry

Kto prowadzi kurs?

Nasze kursy nie byłyby tak skuteczne bez wyjątkowego nauczyciela - Konrada Józefzyka. Konrad to doświadczony korepetytor z wieloletnim stażem, który specjalizuje się w przygotowaniu do matury z matematyki, a także jest założycielemi prezesem Centrum Korepetycji Matematify - jednej z wiodących marek na rynku korepetycji online. Jego pasja do nauczania i wnikliwa wiedza w zakresie materiału maturalnego przyciąga uczniów z całego kraju. Pan Józefczyk zaprojektował kurs maturalny opierając się na własne doświadczenie i najlepsze metody nauczania z potwierdzoną skutecznością.

Opinie o nauczycielu na
e-korepetycjach:

Więcej informacji o zajęciach i nauczycielu:

Sprawdź skuteczność zajęć z Konradem w praktyce

pngarrow_edited_edited.png
kopia_edited_edited.png

Jestem korepetytorem z wieloletnim stażem, a moja specjalizacja to przygotowanie do matury z matematyki. Efektywność moich zajęć można mierzyć dziesiątkami zdanych egzaminów maturalnych przez moich uczniów, którzy osiągają wyniki na najwyższym poziomie. Zapraszam do dołączenia do moich kursów maturalnych online. Zapewniam, że razem osiągniemy sukces.

Konrad Józefczyk​

Profesjonalny Korepetytor, Autor i Prowadzący Kursu 

bottom of page