top of page

Zasady Promocji Letniej dla Nowych uczniów

Oto zasady brania udziału w aktualnej promocji Centrum Korepetycji Matematify:

  1. Uczestnictwo w promocji: Promocja jest otwarta dla wszystkich nowych uczniów Matematify, którzy zapiszą się na zajęcia z matematyki, fizyki, chemii i biologii od 1.06.2024. Promocja trwa do końca sierpnia. 

  2. Na czym polega promocja: Udział w promocji pozwala wykupić zajęcia w cenie 89zł/1h, niezależnie od wybranego przedmiotu czy poziomu. Uwaga: promocja dotyczy tylko zajęć przeprowadzanych w okresie wakacyjnym od 1.06.2024 do 31.08.2024. 

  3. Zapisy do udziału w promocji: Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zapisać się na darmową lekcję próbną w Matematify poprzez formularz kontaktowy dostępnej na naszej stronie internetowej. Formularz należy wypełnić w okresie od 1.06.2024 do 31.08.2024. 

3. Termin ważności promocji: Promocja obowiązuje wyłącznie do 31 sierpnia 2024. Wszelkie formularze rejestracyjne przesłane po tej dacie nie podlegają promocji. Wszystkie zajęcia z korepetytorem przeprowadzone po tej dacie będą już podlegały cenie standardowej, z którą można zapoznać się tutaj.

4. Potwierdzenie udziału w promocji: Po zapisaniu się na lekcję próbną i spełnieniu warunków promocji, otrzymasz e-mail. W mailu znajdziesz informacje o cenie za zajęcia. W razie wszelkich wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

5. Dotyczy tylko matematyki, fizyki, chemii i biologii: cena za zajęcia z języka polskiego nie ulega zmianie i wynosi od 75zł/1h w zależności od poziomu. 

6. Indywidualne zajęcia: Cena promocyjna  obejmuje wyłącznie zajęcia indywidualne i nie dotyczy zajęć grupowych.

 Życzymy Miłych Wakacji i Owocnej Nauki!

Zapisz się na pierwszą lekcje próbną

15(1)_edited.jpg

Dowiedz się więcej o Matematify

Projekt bez tytułu (36)_edited.jpg

PROMOCJA WAKACYJNA

Cena za wszystkie wakacyjne zajęcia w czerwcu, lipcu i sierpniu dla nowych uczniów wynosi

89zł / 1h zajęć, niezależnie od przedmiotu czy poziomu zaawansowania!

bottom of page