top of page

Witaj Wrześniu!

Oto zasady brania udziału we wrześniowej promocji Centrum Korepetycji Matematify:

  1. Uczestnictwo w promocji: Promocja jest otwarta dla wszystkich nowych uczniów.

  2. Zapisanie się do promocji: Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Zapisz się na zupełnie darmową lekcję próbną w Centrum Korepetycji Matematify.

  • W trakcie rejestracji na lekcję próbną, w polu "Pozostaw wiadomość", wpisz słowo kluczowe "WITAJ WRZEŚNIU". To pozwoli nam zidentyfikować, że przysługuje Ci 10% zniżki na pierwsze 4 zajęcia w tym roku szkolnym.

Capturewitaj.PNG

3. Termin ważności promocji: Promocja obowiązuje wyłącznie do 30 września. Wszelkie formularze rejestracyjne przesłane po tej dacie z wpisanym słowem kluczowym "WITAJ WRZEŚNIU" będą uznane za nieważne i nie podlegają promocji.

4. Powitalny e-mail: Po zapisaniu się na lekcję próbną i spełnieniu warunków promocji, otrzymasz powitalny e-mail od Swojego korepetytora. W mailu tym znajdziesz informacje o możliwości wykupienia pakietu 4 lekcji 60-minutowych za 342 złotych. Jeśli jednak nie otrzymasz tej informacji, ale spełniłeś/aś warunki promocji, skontaktuj się z naszym biurem.

5. Dotyczy tylko "Pakietu Matematify": Zniżka 10% dotyczy wyłącznie pakietu 4 lekcji 60-minutowych, znanego jako "Pakiet Matematify". Zniżka nie dotyczy indywidualnych lekcji lub innych planów cenowych. 

6. Indywidualne zajęcia: Zniżka 10% jest dostępna tylko dla zajęć indywidualnych i nie dotyczy zajęć grupowych.

Mamy nadzieję, że skorzystasz z promocji i zaczniesz naukę w Matematify już teraz, gdyż im wcześniej zaczniesz naukę, tym większe są Twoje szanse na sukces w tym roku szkolnym. Życzymy owocnej nauki!

Zapisz się na pierwszą lekcje próbną już dziś - wypełnij formularz.

15(1)_edited.jpg

Dowiedz się więcej o Matematify

bottom of page