top of page

Zasady Promocji dla Nowych uczniów

Oto zasady brania udziału w aktualnej promocji Centrum Korepetycji Matematify:

  1. Uczestnictwo w promocji: Promocja jest otwarta dla wszystkich nowych uczniów Matematify, którzy którzy zapiszą się na lekcję próbną przed 1.01.2024

  2. Zapisanie się do promocji: Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Zapisz się na zupełnie darmową lekcję próbną w Matematify

  • W trakcie rejestracji na lekcję próbną, wypełniając formularz na stronie, w polu "Tutaj wpisz swoją wiadomość", wpisz słowo kluczowe "ŚwiętazMatematify15". 

changePNG.PNG

3. Termin ważności promocji: Promocja obowiązuje wyłącznie do 1 stycznia 2024. Wszelkie formularze rejestracyjne przesłane po tej dacie z wpisanym słowem kluczowym będą uznane za nieważne i nie podlegają promocji.

4. Potwierdzenie udziału w promocji: Po zapisaniu się na lekcję próbną i spełnieniu warunków promocji, otrzymasz e-mail. W mailu tym znajdziesz informacje o możliwości wykupienia Pakietu Matematify 4 lekcji 60-minutowych za 323 złotych lub Pakietu Expert lekcji 60-minutowych za 459 złotych. Jeśli jednak nie otrzymasz tej informacji, ale spełniłeś/aś warunki promocji, skontaktuj się z naszym biurem.

5. Dotyczy tylko "Pakietu Matematify" i "Pakietu Expert": Zniżka 15% dotyczy wyłącznie pakietu 4 lekcji 60-minutowych, znanego jako "Pakiet Matematify" oraz pakietu 6 lekcji 60-minutowych, znanego jako "Pakiet Expert". Zniżka nie dotyczy jednorazowych zakupów lekcji. 

6. Indywidualne zajęcia: Zniżka 10% jest dostępna tylko dla zajęć indywidualnych i nie dotyczy zajęć grupowych.

 Życzymy Miłych Świąt i Owocnej Nauki!

Zapisz się na pierwszą lekcje próbną

15(1)_edited.jpg

Dowiedz się więcej o Matematify

bottom of page