top of page
Projekt bez tytułu (22).png

Korepetycje z języka polskiego

Język polski jako przedmiot nauczania ma fundamentalne znaczenie w procesie wykształcenia każdego obywatela naszego kraju. Stanowi podstawę do kształcenia we wszystkich dziedzinach - jest bowiem narzędziem komunikacji międzyludzkiej niezbędnym na każdym etapie edukacji i życia codziennego.

Język polski na każdym etapie edukacji szkolnej odgrywa znaczącą rolę, jest przedmiotem obowiązkowym na egzaminie ósmoklasisty i na maturze. Sprawne posługiwanie się językiem polskim pozwala na zdobywanie i przyswajanie wiedzy z innych przedmiotów. Czytanie ze zrozumieniem, umiejętność segregowania najważniejszych informacji pomaga w efektywnym uczeniu również przedmiotów ścisłych i przyrodniczych. Znajomość gramatyki języka polskiego jest również przydatna w nauce języków obcych.

Dlaczego  Matematify?

C6CC028B-6364-4658-8F72-6591CAF3716D_edited.png

Przygotowanie do egzaminów i pomóc w bieżącej nauce na wszystkich poziomach edukacji - 100% zdawalność matur i egzaminów

Możliwość uczęstniczyć w webinarach i próbnych egzaminach maturalnych

Nowoczesne podejście do nauczania z wykorzystaniem panelu ucznia i tablicy interaktywnej

Skuteczne i idealnie dostosowane do uczniów zajęcia już od 85 zł

Darmowe materiały dydaktyczne w cenie zajęć w formacie e-booków

W Matematify na pierwszym miejscu stawiamy uczniów, ich plany i potrzeby. Tradycyjna szkoła nie zawsze jest wystarczającym źródłem wiedzy, my proponujemy skuteczny sposób na jej utrwalenie. 

Math Notebook and Calculator
Czy język polski jest ważnym przedmiotem szkolnym?

Zdecydowanie TAK! Sprawne i swobodne posługiwanie się słowem daje możliwość wyrażania siebie, swoich potrzeb, swoich opinii, pozwala na zdobywanie informacji i poszerzanie swoich horyzontów. Począwszy od  nauki czytania i pisania, poprzez poznawanie zasad gramatyki i ortografii, rozwój umiejętności językowych, naukę retoryki, po znajomość tekstów literackich, tradycji, kultury i sztuki swojego narodu  oraz kultury europejskiej – nauka języka ojczystego nie tylko buduje tożsamość narodową, ale przede wszystkim wpływa na rozwój młodego człowieka jako jednostki funkcjonującej w społeczeństwie, na jego system wartości, kreatywność,  wrażliwość i sposób postrzegania otaczającego świata.

sffs.png
96.png

Co więcej, dobrze zdany egzamin maturalny z języka polskiego otwiera szereg możliwości - daje przepustkę na wszystkie kierunki humanistyczne np. filologię polską, filozofię, kulturoznawstwo, historię, historię sztuki, dziennikarstwo, komunikację społeczną, lingwistykę, etnologię i wiele innych, ale również na kierunki artystyczne, marketingowe i psychologiczne.

Math Notebook and Calculator
Korepetycje z języka polskiego online

W .matematify prowadzimy korepetycje z języka polskiego zarówno dla uczniów szkoły podstawowej jak i liceum czy technikum. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze zdana matura bądź egzamin 8-klasisty jest głównym celem naszych klientów. Właśnie dlatego nasze zajęcia prowadzone są z jak najwyższą starannością oraz w bezpiecznej i przyjemnej dla ucznia atmosferze. 

Specjalizujemy się w korepetycjach indywidualnych, podczas których cala uwaga korepetytora skupiona jest na uczniu. Program zajęć jest dopasowany pod wymagania klienta, dzięki czemu nasze korepetycje są świetnym dopełnieniem zajęć w szkole!

Skype_Picture_2021_12_22T17_24_38_475Z.webp
Classroom Furnitures
Język polski dla cudzoziemców

Jesteśmy świadomi sytuacji, jaka dzieje się za granicą i nie jesteśmy na nią obojętni. Zdajemy sobie sprawę, iż w Polsce mieszka obecnie wielu cudzoziemców. Z całych sił chcemy im pomóc i ułatwić codzienne życie w naszym kraju. Bez znajomości języka polskiego wiele osób może czuć pewne ograniczenia, czy to w pracy, czy w szkole...

Chcemy, by życie w Polsce nie wiązało się ze stresem, ani żadnymi utrudnieniami. Właśnie dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy zajęcia z języka polskiego, prowadzone w języku ukraińskim oraz rosyjskim przez prowadzone przez nauczycieli z Ukrainy oraz Białorusi, którzy w Polsce mieszkają od lat, dlatego też wiedzą z jakimi trudnościami w życiu codziennym mierzą się imigranci. Podczas takich zajęć uczeń może czuć się komfortowo oraz swobodnie porozumiewać się w swoim ojczystym języku. Ograniczy to niepotrzebny stres oraz lęki związane z utrudnioną komunikacją.

106.png

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Nasi korepetytorzy z chęcią pomogą każdemu uczniowi opanować podstawy  komunikatywnego języka polskiego. Dzięki temu uczniowie będą mogli kontynuować przerwaną przez wymuszoną imigracje edukację, a dorośli będą mieli większa swobodę i możliwości w podjęciu pracy. Wszystko po to, by pomóc egzystować w polskim środowisku, nawiązać nowe znajomości i stworzyć warunki do adaptacji i  rozwoju.

Oferujemy:

  • Zajęcia online w języku ukraińskim lub rosyjskim prowadzone przez doświadczonych korepetytorów z Białorusi i Ukrainy

  • Bezpłatną lekcję próbną online — sprawdź, czy nasze zajęcia są odpowiednie do Twoich potrzeb i wymagań

  • Możliwość przystąpienia do nauki w każdej chwili — wystarczy tylko umówić się na pierwszą lekcję  telefonicznie lub wypełnić formularz, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

  • Komfort i swobodę — nasze nauczyciele znają na własnym doświadczeniu, jak wygląda adaptacja do życia w Polsce. Chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania  i wątpliwości dotyczące nauki języka polskiego

trawa f.png
Polski dla C
bottom of page