top of page
59.png

Korepetycje z fizyki

Fizyka to jedna z najciekawszych, ale również najtrudniejszych dziedzin nauki. Dzięki zasadom fizyki jesteśmy w stanie wyjaśnić ogrom zjawisk, z którymi spotykamy się każdego dnia. Ta niezwykle ciekawa dyscyplina naukowa umożliwia nam zrozumienie otaczającej nas przyrody jak i całego Wszechświata! 

 

Zasady fizyki wykorzystywane są praktycznie wszędzie, szczególnie w wielu dziedzinach nauki oraz życia jak również w przemyśle, medycynie, astronomii, informatyce czy też naukach techniczno-inżynieryjnych.

Fizyka zajmuje się opisem i objaśnianiem wielu podstawowych procesów zachodzących w przyrodzie, wykorzystując tak zwane „prawa fizyki”. Można więc powiedzieć, iż nauka ta tłumaczy nam wszystko co się wokół nas dzieje. Nic więc dziwnego, że jest w stanie zainteresować wielu młodych pasjonatów nauk ścisłych.

 

 

Jeśli więc jesteś jednym z nich bądź swoją przyszłą pracę wiążesz z tymi dziedzinami wiedzy to z pewnością wiesz, iż fizyka będzie nieodłącznym elementem Twojej przyszłej ścieżki naukowej czy zawodowej.

 

Świetnym sposobem na poszerzenie swojej wiedzy są indywidualne korepetycje, podczas których doszlifujesz zdobytą dotychczas wiedzę oraz być może jeszcze bardziej pokochasz fizykę!

Dlaczego 
Matematify?

4jk.png

Przygotowanie do egzaminów i pomóc w bieżącej nauce na wszystkich poziomach edukacji - 100% zdawalność matur i egzaminów

Nowoczesne podejście do nauczania z wykorzystaniem panelu ucznia i tablicy interaktywnej

Korepetytory są studentami lub absolwentami kierunków technicznych oraz zawodowymi nauczycielami

Skuteczne i idealnie dostosowane do uczniów zajęcia z fizyki już od 95 zł

Darmowe materiały dydaktyczne w cenie zajęć w formacie e-booków

Nasze indywidualne lekcje są skierowane do uczniów szkoły podstawowej oraz liceum. 

Przygotujemy Cię do każdej kartkówki, sprawdzianu oraz matury rozszerzonej, a także pomożemy z bieżącym materiałem. To wszystko dopasowane indywidualnie pod Ciebie, gdyż w .matematify to właśnie nasi uczniowie są dla nas najważniejsi! 

Math Notebook and Calculator

Indywidualne zajęcia z fizyki

 Zdajemy sobie sprawę, ze fizyka wielu osobom może przysporzyć swego rodzaju trudności. Jeśli materiału w szkole tylko przybywa a Ty czujesz, że masz ciągłe zaległości co wiąże się z dodatkowym stresem, to odpowiedzią na te problemy są KOREPETYCJE!

Nasze zajęcia prowadzone są w przyjaznej, komfortowej dla ucznia atmosferze, dzięki czemu ze spokojem będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę. Bez stresu, bez oceniania, bez pośpiechu.

W .matematify wiemy, jak stworzyć odpowiednią przestrzeń do nauki dla każdego.

 

Lekcje prowadzone są w sposób indywidualny 1:1, gdzie każdy uczeń ma swojego korepetytora, który zawsze z radością wyjaśni wszelkie trudności, rozwieje wątpliwości oraz pomoże z materiałem w szkole. 

Projekt bez tytułu (36)_edited.jpg

PROMOCJA WAKACYJNA

Cena za wszystkie wakacyjne zajęcia w czerwcu, lipcu i sierpniu dla nowych uczniów wynosi

89zł / 1h zajęć, niezależnie od przedmiotu czy poziomu zaawansowania!

bottom of page