top of page
5.png

O nas

8130145_transparent.png
9.png

Certyfikowane centrum korepetycji Matematify zostało założone w 2019 roku i działa do dziś. Po trzech latach działalności jesteśmy wiodącą szkołą korepetycji oferującą zajęcia indywidualne. Proponujemy najwyższej jakości korepetycje online w całej Polsce, a nawet za jej granicami. Wyróżniamy się wśród innych firm nie tylko naszą bogatą ofertą, ale też podejściem do nauczania, gdyż korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które przenoszą korepetycje online na nowy poziom jakości, takich jak interaktywna tablica i panel ucznia.

30.png

Naszą koronną cechą jest cierpliwość, dlatego uczeń bez skrępowania może po kilka razy zadawać to samo pytanie, a my będziemy wyszukiwać najróżniejszych sposobów, żeby wytłumaczyć problem. 

3mm.png
kal.png

Dlaczego prowadzimy zajęcia online

24.png

Kontakt z nauczycielem za pośrednictwem Internetu umożliwia uczniom naukę pełną swobody działania, we własnym, prywatnym otoczeniu – swoim pokoju. W czasach, gdy popularność edukacji zdalnej nieustannie rośnie, korepetycje online mogą okazać się idealnym rozwiązaniem, które nie tylko ograniczy czas oraz środki związane z dojazdem na lekcje, ale również zapewni komfort. Zajęcia zdalne pozwalają uczniom na lepsze skupienie oraz przyswajanie wiedzy w znanym środowisku. To jednak nie jedyne powody, dzięki którym nauka w formie online jest znacznie skuteczniejsza!

Gwarancja jakości 

.certyfikowane korepetycje

Posiadamy certyfikat Laur zaufania oraz jesteśmy kilkukrotnymi laureatami certyfikatów Orły Edukacji oraz Firma godna zaufania. 

edukacji-2021-logo-1500[13769].webp
Capturkke.PNG
fgz.png

100% Zdawalność

Jesteśmy doceniani przez uczniów i rodziców:

Nie wiesz czy nasze zajęcia będą dobre właśnie dla Ciebie? Przekonaj się na darmowej lekcji próbnej online

kopia_edited_edited.png

Wiemy, że każdy uczeń ma osobiste plany i marzenia. Nasi korepetytorzy pomagają je realizować. Każdy zaliczony sprawdzian, zdana matura zwiększa pewność siebie u ucznia. To niezwykle ważne. Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w tym procesie

Konrad Józefczyk​

Założyciel marki .matematify

Misty Morning

.Nasza Misja

arrows_edited.png
Czy wiesz, że...

1 litr paliwa powoduje emisję 2,5 kg dwutlenku węgla. Robimy co możemy, żeby te liczby zredukować, dlatego dopracowaliśmy nasze korepetycje online w każdym szczególe. Nasze lekcje online są tak samo dobre jak te prowadzone "na żywo", a dodatkowo dokładamy ekologiczną cegiełkę!

Wspólnie sadzimy drzewa

Wspólnie sadzimy drzewa

Odpowiedzialność społeczną bierzemy na serio, dlatego co miesiąc przekazujemy 1% dochodów na sadzenie drzew.

Projekt bez tytułu (10)_edited.png

Zmieńmy świat z korepetycjami matematify

Projekt bez tytułu (10)_edited.png

Nasi uczniowie nie tylko osiągają swoje cele i dostają się na wymarzone studia.

 

Razem z nami chcą stworzyć lepszy, zdrowszy i czystszy świat. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów.

Misja ekologia
bottom of page