top of page
5.png

O nas

8130145_transparent.png
9.png

Certyfikowane centrum korepetycji Matematify zostało założone w 2019 roku i działa do dziś. Po trzech latach działalności jesteśmy wiodącą szkołą korepetycji oferującą zajęcia indywidualne. Proponujemy najwyższej jakości korepetycje online w całej Polsce, a nawet za jej granicami. Wyróżniamy się wśród innych firm nie tylko naszą bogatą ofertą, ale też podejściem do nauczania, gdyż korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które przenoszą korepetycje online na nowy poziom jakości, takich jak interaktywna tablica, panel ucznia oraz darmowe webinary.

30.png

Naszą koronną cechą jest cierpliwość, dlatego uczeń bez skrępowania może po kilka razy zadawać to samo pytanie, a my będziemy wyszukiwać najróżniejszych sposobów, żeby wytłumaczyć problem. 

3mm.png
kal.png

Dlaczego prowadzimy zajęcia online

24.png

Kontakt z nauczycielem za pośrednictwem Internetu umożliwia uczniom naukę pełną swobody działania, we własnym, prywatnym otoczeniu – swoim pokoju. W czasach, gdy popularność edukacji zdalnej nieustannie rośnie, korepetycje online mogą okazać się idealnym rozwiązaniem, które nie tylko ograniczy czas oraz środki związane z dojazdem na lekcje, ale również zapewni komfort. Zajęcia zdalne pozwalają uczniom na lepsze skupienie oraz przyswajanie wiedzy w znanym środowisku. To jednak nie jedyne powody, dzięki którym nauka w formie online jest znacznie skuteczniejsza!

Gwarancja jakości 

.certyfikowane korepetycje

Posiadamy certyfikat Laur zaufania oraz jesteśmy kilkukrotnymi laureatami certyfikatów Orły Edukacji oraz Firma godna zaufania. 

edukacji-2021-logo-1500[13769].webp
Capturkke.PNG
fgz.png

100% Zdawalność

Jesteśmy doceniani przez uczniów i rodziców:

Nie wiesz czy nasze zajęcia będą dobre właśnie dla Ciebie? Przekonaj się na darmowej lekcji próbnej online

kopia_edited_edited.png

Wiemy, że każdy uczeń ma osobiste plany i marzenia. Nasi korepetytorzy pomagają je realizować. Każdy zaliczony sprawdzian, zdana matura zwiększa pewność siebie u ucznia. To niezwykle ważne. Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w tym procesie

Konrad Józefczyk​

Założyciel marki .matematify

Misty Morning

.Nasza Misja

arrows_edited.png
Czy wiesz, że...

1 litr paliwa powoduje emisję 2,5 kg dwutlenku węgla. Robimy co możemy, żeby te liczby zredukować, dlatego dopracowaliśmy nasze korepetycje online w każdym szczególe. Nasze lekcje online są tak samo dobre jak te prowadzone "na żywo", a dodatkowo dokładamy ekologiczną cegiełkę!

Wspólnie sadzimy drzewa

Wspólnie sadzimy drzewa

Odpowiedzialność społeczną bierzemy na serio, dlatego co miesiąc przekazujemy 1% dochodów na sadzenie drzew.

Projekt bez tytułu (10)_edited.png

Zmieńmy świat z korepetycjami matematify

Projekt bez tytułu (10)_edited.png

Nasi uczniowie nie tylko osiągają swoje cele i dostają się na wymarzone studia.

 

Razem z nami chcą stworzyć lepszy, zdrowszy i czystszy świat. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów.

Misja ekologia
bottom of page