top of page
Math and Geometry Tools

Korepetycje z matematyki

Królowa nauk nie dla wszystkich jest monarchinią, której chętnie oddaje się cześć. I chociaż dla nas to ciekawa dziedzina, wiemy jak trudno stanąć z nią do walki – niekompetentni nauczyciele, brak możliwości skupienia się na lekcji, czy brak czasu na rozwiązywanie zadań pod okiem nauczyciela. Są też oczywiście uczniowie, którzy wcale nie mają problemów z matematyką - za to chętnie rozwiążą jeszcze więcej zadań, próbnych matur i testów w ramach powtórki do egzaminu, jeśli zależy im na naprawdę imponującym wyniku. Rozumiemy zarówno tych pierwszych, jak i drugich, dlatego program naszych korepetycji online jest indywidualny i w pełni skupiony na uczniu, by jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby.

 

4.png

Dlaczego 
Matematify?

45nn.png

Przygotowanie do egzaminów i pomóc w bieżącej nauce na wszystkich poziomach edukacji - 100% zdawalność matur i egzaminów

Nowoczesne podejście do nauczania z wykorzystaniem panelu ucznia i tablicy interaktywnej

Profesjonalni korepetytorzy w trakcie lub po studiach matematycznych 

Skuteczne i idealnie dostosowane do uczniów zajęcia już od 75 zł

W cenie zajęć dostęp do autorskiego zbioru zadań oraz innych pomocnych materiałów dydaktycznych

Math Notebook and Calculator

W Matematify na pierwszym miejscu stawiamy uczniów, ich plany i potrzeby. Tradycyjna szkoła nie zawsze jest wystarczającym źródłem wiedzy, my proponujemy skuteczny sposób na jej utrwalenie. 

Korepetycje z matematyki online na poziomie rozszerzonym

sffs_edited.png

Oczywiście korzystanie z korepetycji nie oznacza, że jest się słabszym uczniem! Niektórym osobom, zwłaszcza maturzystom, przydaje się pomoc i wsparcie w zgłębianiu wiedzy na poziomie zaawansowanym. Korepetycje z matematyki online pozwolą rozprawić się w szybki i komfortowy sposób z kolejnymi arkuszami maturalnymi, skonsultować swoje wątpliwości w kwestii sposobów ich rozwiązywania oraz poruszyć tematy, na które nie było czasu na lekcji w szkole. Zajęcia w formie online są wolne od tych problemów.

14.png
25.png

Liczymy się z tym, że klasy często są przepełnione, a nauczyciele nie zawsze wyrabiają z całym materiałem, zwłaszcza tym z zakresu matematyki rozszerzonej – w końcu mają też pod opieką uczniów radzących sobie nieco gorzej. Cierpią na tym osoby ambitne, którym zależy na jak najlepszym zdaniu egzaminu dojrzałości na poziomie rozszerzonym. Na szczęście na naszych korepetycjach online nie zabraknie czasu czy uwagi dla nikogo!

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, to chętnie dodamy, że korepetycje z matematyki online są coraz popularniejszym rozwiązaniem, do którego zaprowadziła nas pandemia, a które zostanie na wiele kolejnych lat. To połączenie wygody ucznia i nauczyciela oraz bazowanie na nowoczesnym podejściu do edukacji. Spróbuj z nami wejść w świat nauki online, a gwarantujemy, że nie pożałujesz tego wyboru!

Korepetycje z matematyki dla osób z trudnościami

Przedmioty ścisłe mają to do siebie, że potrafią stać się polem do stoczenia niejednej walki – z klasówką, zadaniem domowym, nauczycielem, a nawet samym sobą. Wielu uczniów na matematykę reaguje, chcąc nie chcąc, skurczem żołądka i nerwowym poceniem dłoni, a krytyczny wzrok klasy i nauczyciela wcale nie pomaga się uspokoić. Tymczasem my wierzymy, że spokój to jedyny sposób by nie tylko wkuć wzory na pamięć, ale też zrozumieć jak je zastosować i wykorzystać nie tylko na lekcji, ale i w codziennym życiu.

 

Dla wielu uczniów z trudnościami korki z matematyki są jedynym sposobem na pokonanie tych trudności. Nasze zajęcia prowadzimy online, indywidualnie, zatem bez rozpraszaczy w postaci innych osób w klasie, co wielu osobom będzie zapewne na rękę. Nauczyciel ma szansę na skupienie się na uczniu i wyjaśnienie w jaki sposób ten powinien podchodzić do zadań - od samych podstaw. Matematyka, chociaż jest przedmiotem ścisłym, pozwala na rozwinięcie wyobraźni, ale i logicznego myślenia. Ta kombinacja nie przychodzi każdemu z łatwością, ale dobry dobór nauczyciela i skupienie się w stu procentach na trudnościach ucznia pozwoli na pokonanie tych problemów.

 

Korepetycje z matematyki online sprawdzą się zarówno w przypadku uczniów szkół podstawowych, jak i średnich, a nawet studentów walczących z tym przedmiotem. Z nami pokonacie klasówki, matury i sesje!

Projekt bez tytułu (36)_edited.jpg

PROMOCJA WAKACYJNA

Cena za wszystkie wakacyjne zajęcia w czerwcu, lipcu i sierpniu dla nowych uczniów wynosi

89zł / 1h zajęć, niezależnie od przedmiotu czy poziomu zaawansowania!

bottom of page