top of page
Computer Keyboard

Korepetycje z informatyki

Planujesz iść na studia na politechnice? Chcesz lepiej zrozumieć technologię? A może potrzebujesz przewodnika w poruszaniu się w świecie liczb? Korepetycje z informatyki pomogą Ci rozwiązać szczegółowe problemy, zarówno te matematyczno-technologiczne, jak i (przynajmniej niektóre) szkolne.

 

Skype_Picture_2021_12_21T09_48_09_151Z_edited.png

Dlaczego  Matematify?

46_edited.png

Przygotowanie do egzaminów i pomóc w bieżącej nauce na wszystkich poziomach edukacji - 100% zdawalność matur i egzaminów

Darmowe materiały dydaktyczne w cenie zajęć w formacie e-booków

Nowoczesne podejście do nauczania z wykorzystaniem panelu ucznia i tablicy interaktywnej

Skuteczne i idealnie dostosowane do uczniów zajęcia z informatyki już od 95 zł

W Matematify na pierwszym miejscu stawiamy uczniów, ich plany i potrzeby. Tradycyjna szkoła nie zawsze jest wystarczającym źródłem wiedzy, my proponujemy skuteczny sposób na jej utrwalenie. 

Informatyka – korepetycje dla każdego

Projekt bez tytułu (7)_edited.jpg

Poznaj z nami fascynujący świat liczb, algorytmów i logicznego myślenia. Nie od dzisiaj wiadomo, że informatyka to dziedzina przyszłości, która pozwala na osiągnięcie niesamowitych celów - od dobrze płatnej pracy, po podróże kosmiczne! Zrozumienie tej nauki pozwoli Wam na podjęcie wymarzonych studiów, rozwój pełnej przygód i osiągnięć kariery, a kto wie, może i podbój świata. Od Was zależy, czy skierujecie swoje kroki w stronę komercyjnego tworzenia programów i aplikacji, czy raczej zostaniecie na uczelni i podejmiecie się wymagającej, ale i pełnej ekscytacji pracy na uczelni. Ale by tego dokonać - musicie opanować podstawy informatyki i wyszlifować potrzebne umiejętności. Wierzymy, że nasza pomoc może się Wam bardzo przydać. I będziemy szczęśliwi, mogąc Wam pomóc osiągnąć marzenia!

Korepetycje online

Nasze zajęcia prowadzimy online i indywidualnie, co pozwala nam poświęcić naszym kursantom maksimum uwagi w przeznaczonym do tego czasu. Ma to duże znaczenie przy trudniejszych zagadnieniach, wymagających nie tylko tłumaczenia, ale i wspólnego rozwiązywania zadań. Prowadzenie korepetycji przez internet pozwoli uczniowi na większą koncentrację, a czas, który poświęciłby na dojazdy do nauczyciela będzie mógł poświęcić na rozwiązywanie dodatkowych zadań, regenerację i odpoczynek, co też przełoży się na wyniki w nauce.

sffs.png
laptop-4948837_1920-1.jpg
29_edited.png
Projekt bez tytułu (36)_edited.jpg

PROMOCJA WAKACYJNA

Cena za wszystkie wakacyjne zajęcia w czerwcu, lipcu i sierpniu dla nowych uczniów wynosi

89zł / 1h zajęć, niezależnie od przedmiotu czy poziomu zaawansowania!

bottom of page