top of page
Projekt bez tytułu (13).png

Korepetycje z biologii

Biologia to nauka, która jest podstawą ożywionego świata, który nas otacza. W ramach zgłębiania podstaw tej dziedziny dowiadujemy się czym są oraz jak funkcjonują wszelkie organizmy żywe. Biologia zabierze Cię do pasjonującego świata roślin oraz zwierząt, wyjaśni skąd i dlaczego wzięliśmy się na Ziemi oraz dowiemy się szeregu niezwykle ciekawych informacji dotyczących nas samych – ludzi. 

 

Biologia jest więc podstawą kierunków związanych z medycyną. A co za tym idzie? Jest to wyjątkowo ważny przedmiot na egzaminie maturalnym szczególnie wśród kandydatów na uczelnie medyczne. Ale nie tylko... 

Od wielu lat medycyna i kierunki z nią powiązane uchodzą za bardzo prestiżowe. Wiąże się z tym fakt wysokich progów podczas rekrutacji na studia. Dobrze więc zastanowić się nad korepetycjami z biologii. Niezależnie od tego, czy jesteś jej pasjonatem czy też przedmiot ten sprawia Ci trudność i przyprawia o stres w szkole – korepetycje będą świetnym rozwiązaniem. Podczas indywidualnych zajęć utrwalisz wiedzę zdobytą już w szkole a może nawet wyprzedzisz materiał na tle swojej klasy

 

Dlaczego  Matematify?

46_edited.png

Przygotowanie do egzaminów i pomóc w bieżącej nauce na wszystkich poziomach edukacji - 100% zdawalność matur i egzaminów

Nowoczesne podejście do nauczania z wykorzystaniem panelu ucznia i tablicy interaktywnej

Profesjonalna kadra

Skuteczne i idealnie dostosowane do uczniów zajęcia z biologii już od 95 zł

Darmowe materiały dydaktyczne w cenie zajęć w formacie e-booków

W Matematify na pierwszym miejscu stawiamy uczniów, ich plany i potrzeby. Tradycyjna szkoła nie zawsze jest wystarczającym źródłem wiedzy, my proponujemy skuteczny sposób na jej utrwalenie. 

Projekt bez tytułu (12).png

Biologia - to nie tylko przedmiot w szkole

Dla każdego prawdziwego pasjonata przyrody, zwierząt oraz tajników ludzkiego ciała biologia będzie jednym z ważniejszych przedmiotów podczas naukowej ścieżki.

 

Gdzie tak naprawdę wykorzystywana jest ta ogromnie ciekawa dziedzina wiedzy? Bez dokładnego poznania oraz rozumienia podstaw biologii prawdopodobnie wciąż nie wiedzielibyśmy o wielu chorobach i zagrożeniach zdrowia, z którymi stykamy się na co dzień. Co więcej, świat nie wiedziałby nic o szczepionkach, lekach oraz diagnostyce różnego rodzaju chorób i prewencji przed nimi. Biologia jest więc podstawą kierunków związanych z medycyną, biotechnologią, mikrobiologią czy inżynierią biochemiczną. A w związku z tym warto przyłożyć się do nauki i pomyśleć o czymś więcej niż bazowaniu na nauce szkolnej, gdyż przedmiot ten jest szczególnie ważny na egzaminie maturalnym dla osób zainteresowanym w karierze we wspomnianych dziedzinach. 

Projekt bez tytułu (14).png

Indywidualne zajęcia z biologii

W matematify. zajęcia z biologii prowadzone są przez doświadczoną i wykfalifikowaną kadrę a na lekcji panuje spokojna oraz przyjazna dla każdego ucznia atmosfera. Podczas naszych zajęć uczeń poczuje się swobodnie, gdyż w odróżnieniu od szkoły – nie oceniamy, nie pospieszamy i nie stresujemy. Chcemy, by nauka z nami niosła ze sobą jak najlepsze efekty, staramy się więc rozwiewać wszelkie uczniowskie wątpliwości. Dla naszych korepetytorów nie ma głupich pytań. Jeśli nasze tłumaczenie jest dla ucznia niejasne, spróbujemy dziesięciu innych! Dzięki temu nasi uczniowie stają się coraz bardziej pewni siebie, nie wstydzą się zadawać pytań i są coraz ciekawsi nowej wiedzy!

Wybierając nasze korepetycje zyskasz gruntowne przygotowanie do matury z biologii, dostęp do wirtualnej tablicy interaktywnej oraz co najważniejsze – Twojego indywidualnego korepetytora, który z radością zaprowadzi Cię do osiągniecia sukcesu!

bottom of page