top of page
Projekt bez tytułu (8).png

Korepetycje z chemii

Oglądając różnego rodzaju eksperymenty oraz doświadczenia często zadajemy sobie pytanie „Jak to się stało?”. Odpowiedziami na takie pytania zajmuje się właśnie chemia. Dodatkowo, chemia w porównaniu do innych dziedzin wiedzy to wyjątkowo fascynująca, zaskakująca oraz kolorowa dziedzina nauki, nic więc dziwnego, iż posiada ona wielu pasjonatów. 

 

Jeżeli jesteś jednym z nich to warto, abyś nieustannie poszerzał swoją wiedzę. Pomocne mogą okazać się więc korepetycje. Indywidualne korepetycje to fantastyczny sposób na poprawę oraz poszerzenie Twojej chemicznej wiedzy, szczególnie jeśli z chemią wiążesz w jakiś sposób swoją przyszłość. 

 

Natomiast jeżeli obecnie czujesz, że z chemią Ci nie po drodze to dodatkowe zajęcia z chemii mogą diametralnie odmienić Twoją sytuację! W tym czasie będziesz szlifował zdobytą już w szkole wiedzę a dodatkowo chemia przestanie wydawać się jedynie bardzo skomplikowanym przedmiotem, który przyprawia Cię o stres. Kto wie, być może chemia stanie się jeszcze Twoją pasją?

 

Dlaczego 
Matematify?

46_edited.png

Przygotowanie do egzaminów i pomóc w bieżącej nauce na wszystkich poziomach edukacji - 100% zdawalność matur i egzaminów

Nowoczesne podejście do nauczania z wykorzystaniem panelu ucznia i tablicy interaktywnej

Skuteczne i idealnie dostosowane do uczniów zajęcia z Chemii już od 95 

Darmowe materiały dydaktyczne w cenie zajęć w formacie e-booków

Nasze indywidualne lekcje są skierowane do uczniów szkoły podstawowej oraz liceum. 

Przygotujemy Cię do każdej kartkówki, sprawdzianu oraz matury rozszerzonej, a także pomożemy z bieżącym materiałem. To wszystko dopasowane indywidualnie pod Ciebie, gdyż w .matematify to właśnie nasi uczniowie są dla nas najważniejsi! 

Math Notebook and Calculator

Indywidualne zajęcia z chemii

Chemia jest niezwykle interesującą dziedziną wiedzy z pogranicza zarówno nauk ścisłych jak i przyrodniczych. Zajmuje się ona opisem oraz badaniem właściwości niezliczonej ilości substancji, czyli tzw. związków chemicznych. Wyjaśnia z czego zbudowany jest otaczający nas świat jak również żyjące na nim istoty. Chemia znajduje się tak naprawdę wszędzie, otacza nas każdego dnia i mamy z nią do czynienia nawet w zwyczajnych, codziennych sytuacjach. 

Prowadzimy nasze zajęcia w przyjaznym środowisku, które jest komfortowe dla każdego ucznia. Dzięki temu nasze uczniowie mogą spokojnie skupić się na zdobywaniu nowej wiedzy, a jednocześnie czuć się z nami swobodnie. 

 

Korepetytorzy .matematify zadbają o to, by każdy uczeń, niezależnie od jego celu oraz poziomu wiedzy czuł się bezpiecznie na lekcjach. Podczas naszych zajęć nie spotkasz się z żadną presją czy ocenianiem, sprawimy, że nauka będzie kojarzyć się z czymś przyjemnym!  

Lekcje w naszej szkole prowadzone są w sposób indywidualny. Dla każdego ucznia dobierany jest odpowiedni korepetytor, który z radością przeprowadzi każdego, nawet najbardziej wymagającego ucznia przez cały okres nauki, aż do osiągniecia zadowalających efektów!

33_edited_edited.png
bottom of page