Językova
Super Hero Kids

Język obcy inaczej

dla najmłodszych i dorosłych

rozwijaj się z nami

W dobie globalizacji bardzo ważna jest znajomość języków obcych, szczególnie angielskiego, dzięki któremu możesz porozumieć się z wieloma ludźmi na całej kuli ziemskiej. Znajomość języków obcych otwiera też wiele drzwi w momencie poszukiwania pracy bądź, kiedy planujemy przeprowadzkę do innego kraju. Z myślą o szerzeniu znajomości nowych języków, otworzyliśmy szkołę, gdzie prowadzimy naukę online. Uczymy maluchy pierwszych klas podstawowych, a nieco starszych przygotowujemy rzetelnie do matury.

Skorzystaj z korepetycji języka angielskiego online

Pomimo tego, że nasza szkoła jest z Gdyni to naukę prowadzimy w pełni zdalnie. Co więcej u nas uwaga lektora skupia się w 100% na Tobie. Wszystko dlatego, że lekcje prowadzimy 1 na 1. Dzięki temu zyskujesz naprawę wiele, jesteś zaangażowany w lekcję przez cały czas. Uważamy, że tylko dzięki pełnemu zaangażowaniu staniesz się prawdziwym mistrzem w posługiwaniu się językiem obcym. Dzięki nam pokonasz też blokady i nie będziesz miał problemów z porozumiewaniem się z obcokrajowcami.

Język angielski dla dzieci i nastolatków

Jak już wspomnieliśmy, w głównej mierze zajmujemy się prowadzeniem korepetycji dla najmłodszych i tych nieco starszych. Niemniej dorośli również mogą skorzystać z naszych usług! Przygotowujemy Cię na niemalże każdą ewentualność. Chcesz zdać egzamin maturalny? Lepiej radzić sobie na lekcjach w szkole? A może wyjeżdżasz na wakacje do kraju, gdzie znajomość języka angielskiego jest po prostu konieczna? W takim razie skontaktuj się z nami – pierwsza lekcja próbna jest u nas bezpłatna!

Ucz się od mistrzów języka angielskiego

W naszej szkole językowej zatrudniamy kadrę, która zna język angielski jak własną kieszeń. Dzięki nim nauczysz się wszystkiego, czego tylko potrzeba, aby sprawnie posługiwać się tym językiem zarówno w mowie, jak i w piśmie. Co więcej, samemu zobaczysz, że nie będziesz miał więcej problemów ze zrozumieniem anglików czy amerykanów. Dzięki nam zapomnisz o oglądaniu seriali i filmów z lektorem, dubbingiem czy polskimi napisami – zrozumiesz wszystko ze słuchu. A teksty angielskich piosenek przestaną być dla Ciebie tajemnicą.

Skype_Picture_2021_12_27T07_42_19_467Z_edited.png

Brak zajęć grupowych, wszystkie lekcje prowadzimy
1 na 1 i jesteśmy z tego dumni.
100% uwagi lektora skupia się na Tobie

Na naszych lekcjach online jesteś aktywny.
To nie wykład, a interakcje 
przyczynią się do Twojego rozwoju.

Skype_Picture_2021_12_27T07_42_06_972Z_edited.png
Skype_Picture_2021_12_27T07_41_48_508Z_edited.png

Liczysz się Ty i Twoje plany. Matura, praca, wakacje,
sprawdzian - przygotujmy się razem. Ty decydujesz!

Poznaj lektorów, którzy wezmą na swoje barki cały proces Twojej edukacji. To dzięki nim zaczniesz sprawnie posługiwać się językiem angielskim. Nasi korepetytorzy to osoby, które są z tym językiem za pan brat. Możesz być pewny wysokiej jakości nauczania w ich wydaniu. Dzięki nim pozbędziesz się blokady językowej i bez problemu porozumiesz się z wieloma ludźmi na niemalże całym świecie. 

Biorąc udział w lekcjach z naszymi korepetytorami, nie tylko świetnie będziesz rozumiał język angielski, ale też będziesz doskonale składał zdania. Będziesz swobodnie rozmawiał z ludźmi z wielu krajów. Nie tylko poznasz zasady gramatyki, ale będziesz mógł się pochwalić bogatym zasobem słownictwa. Zajęcia prowadzone przez naszych korepetytorów nie są nudne! Wręcz przeciwnie, starają się oni, aby nauka zapadła jak najlepiej w pamięci. Posługujemy się przykładami i ćwiczeniami, dzięki którym zrozumiesz wszystkie zasady budowy zdań w języku angielskim, a nowe słowa będziesz chłonął niczym gąbka wodę. Już teraz zapraszamy do skorzystania z lekcji języka angielskiego w naszej szkole.

Natalia Józefczyk

Kierownik naszej szkoły.

Absolwentka filologii angielskiej i amerykanistyki. Od wielu lat pracuje z uczniami i dzięki doświadczeniu wspomaga językowy rozwój naszych uczniów.

67587200_2639598649434432_10468956713548

Igor Bodziony

Nasz najbardziej doświadczony lektor. Przygotował już niejednego ucznia do matury, egzaminu czy wyjazdu za granicę. Sam mieszkał przez kilka miesięcy w USA, dzięki czemu wie jak w praktyce korzystać z języka.

thumbnail_2019_02_12_IMG_99_6-US Wiza (f

Mocna oferta

urban Graffiti

Angielski

Lekcje dla uczniów w każdym wieku, biznesowe, szkolne, matura.

Bank Rosji

Rosyjski

Ucz się z native speakerami mówiącymi po polsku. Nauka do biznesu, szkoły i dla własnej satysfakcji.

Indywidualna godzinna
lekcja online

75 zł/h

Autorskie repetytorium

Jako nasz uczeń dostajesz dostęp do ebooka przygotowującego do matury. Zawiera teorię i wskazówki niezbędne, żeby przygotować się do egzaminu. To ponad 50 stron wartościowej wiedzy. 

Przygotowujemy dla Was część drugą w formie zeszytu ćwiczeń.

Bądź gotowy na maturę!.png

MATEMATIFY

Jesteśmy częścią grupy Matematify, jednego z największych centrów korepetycji. Gwarantujemy jakość i profesjonalne indywidualne podejście

Logo_regular_2021_full.png