Łódź na jeziorze

Korepetycje z informatyki

  • Facebook
  • TIK Tok
  • Instagram

Planujesz iść na studia na politechnice? Chcesz lepiej zrozumieć technologię? A może potrzebujesz przewodnika w poruszaniu się w świecie liczb? Korepetycje z informatyki pomogą Ci rozwiązać szczegółowe problemy, zarówno te matematyczno-technologiczne, jak i (przynajmniej niektóre) szkolne.

Skype_Picture_2021_12_21T09_48_09_151Z_edited.png
d4b3e3355f50e9003756974823da474a.jpg

Informatyka – korepetycje dla każdego

Poznaj z nami fascynujący świat liczb, algorytmów i logicznego myślenia. Nie od dzisiaj wiadomo, że informatyka to dziedzina przyszłości, która pozwala na osiągnięcie niesamowitych celów - od dobrze płatnej pracy, po podróże kosmiczne! Zrozumienie tej nauki pozwoli Wam na podjęcie wymarzonych studiów, rozwój pełnej przygód i osiągnięć kariery, a kto wie, może i podbój świata. Od Was zależy, czy skierujecie swoje kroki w stronę komercyjnego tworzenia programów i aplikacji, czy raczej zostaniecie na uczelni i podejmiecie się wymagającej, ale i pełnej ekscytacji pracy na uczelni. Ale by tego dokonać - musicie opanować podstawy informatyki i wyszlifować potrzebne umiejętności. Wierzymy, że nasza pomoc może się Wam bardzo przydać. I będziemy szczęśliwi, mogąc Wam pomóc osiągnąć marzenia!

Korepetycje online

Nasze zajęcia prowadzimy online i indywidualnie, co pozwala nam poświęcić naszym kursantom maksimum uwagi w przeznaczonym do tego czasu. Ma to duże znaczenie przy trudniejszych zagadnieniach, wymagających nie tylko tłumaczenia, ale i wspólnego rozwiązywania zadań. Prowadzenie korepetycji przez internet pozwoli uczniowi na większą koncentrację, a czas, który poświęciłby na dojazdy do nauczyciela będzie mógł poświęcić na rozwiązywanie dodatkowych zadań, regenerację i odpoczynek, co też przełoży się na wyniki w nauce.

laptop-4948837_1920-1.jpg